MILLE JÄRGI MISS Kristiina Heinmets-Aigro endale suvelõhna valib?

MILLE JÄRGI MISS Kristiina Heinmets-Aigro endale suvelõhna valib?

Teisipäeva õhtul kogunesid moe- ja ilusõbrad Chicago restorani, et pärjata Buduaari iluauhinnaga menukaimad uudistooted kosmeetikavaldkonnas. “Seitsmesed Uudised” uurisid tuntud daamidelt, mis on nende ilu saladus ning juttu tuli ka lemmik parfüümidest.

Teisipäeva õhtul kogunesid moe- ja ilusõbrad Chicago restorani, et pärjata Buduaari iluauhinnaga menukaimad uudistooted kosmeetikavaldkonnas. “Seitsmesed Uudised” uurisid tuntud daamidelt, mis on nende ilu saladus ning juttu tuli ka lemmikparfüümidest.

Kristiina Heinmets-Aigro, kes oli ka Buduaari Lemmiku züriiliige, teatas intervjuus, et suvi on imeline aeg. “Meiki ei ole vaja, juuksed lehvivad merest tulles ise kuivaks. Suvi on parim.”

Kui aga rääkida parfüümidest, siis Kristiina tõdeb, et tema jaoks on väga oluline lõhna kergus. “Ma valin lõhna selle järgi, et oleks võimalikult kerge, lihtne ja õrn. Ma ei taha, et lõhn oleks tugev, intensiivne ja kange,” kommenteerib naine.

Kuid mis lõhna peab Kristiina oma lemmikuks? “Selleks on Miss Dior,” tõdeb kaunitar, et Christian Diori Miss Dior on tema vaieldamatuks lemmikuks.