MILLINE KEILI SÜKIJAINENI koduriietus sunnib ta kallimat kardinaid ette tõmbama?

4 kommentaari
MILLINE KEILI SÜKIJAINENI koduriietus sunnib ta kallimat kardinaid ette tõmbama?

Sel nädalal on saates “Tunnen sind läbi ja lõhki” ennast proovile panemas TV3 reporter Keili Sükijainen koos oma kaaslase Denry Vendeliniga. Uudised.ee küsisid Denry käest, milline on mehe arvates Keili lemmik koduriietus. Ühtlasi avaldas Keili, mis tema sellest arvab. 

Denry piilub salakava pilguga esmalt Keili poole ning tunnistab siis ausalt, et naine kannab kodus nii vähe riideid, kui võimalik. “Talle meeldib kodus niimoodi ringi käia, et ma pean järgi jooksma ja kardinaid ette tõmbama,” tunnistab Denry ning tõdeb, et õnneks keegi väga ei tea, kus nad elavad. 

Keili puhkeb seepeale naerma ning lausub, et Denry käib talle koguaeg rääkimas, et naine ei saa seda kõike, mida oma kallimale näitab, ka naabritele näidata. 

Lisaks avaldas paar intervjuus, kuidas nad oma vaba aega veedavad. “Kui mitte midagi ei pea tegema, siis võib päev mööduda voodis mitte midagi tehes,” lausus Denry. “Tegelikult meile meeldib väga vaadata erinevaid dokfilme ja vahepeal ongi, et kui sul on lõpuks see aeg, kus saad kahekesi koos olla, siis sa ei lähe kuskile restorani poosetama ega külla, vaid lihtsalt oled seal diivanil, lebotad, naerad mingite naljade üle ja see on väga tore,” lisas Keili. 

Sarnased artiklid