MILLISE MULJE JÄTTIS KIM KARDASHIAN meikar Jana Bobergile?

Meigikunstnik Jana Boberg oli pikka aega Kim Kardashiani ihumeikari Mario Dedivanovici koolitustest unistanud ning üks hetk märkas ta Instagramis, et mees korraldab masterclass‘i.

Nähes sellist võimalust, haaras Jana sellest loomulikult kinni. Nüüdseks on naine osalenud juba kolmel masterclass‘il – Miamis, New Yorgis ja Dubais. Kahel korral on Kim Kardashian seal ka isiklikult Mario meigimodelliks olnud, seetõttu õnnestus ka Janal endal Kimiga kohtuda. Uurisime, millise mulje jättis kurikuulus staar Janale. „Kim meeldib mulle väga! Inimesena on ta väga armas, rahulik, sõbralik ja väga ilus. Ta andis masterclass’il väga head nõu ja rääkis, mida tema meigikunstnike puhul hindab. Peale masterclass’i, kui temaga pilti tegime ja ta mu ees seisis, nägi ta välja nagu vahakuju. Tema meik ja kuidas valgustus selle esile tõi, oli lihtsalt ulmeliselt ilus minu jaoks.“

Täispikka intervjuud Janaga loe uuest Buduaari numbrist, kus ta räägib näiteks ka sellest, millised on tänapäeva naiste suurimad iluvead ja kuidas neid vältida.