Millised on selgeltnägija Ilona Kaldre ilunipid?

Millised on selgeltnägija Ilona Kaldre ilunipid?

Kas selgeltnägijatel on erilised ilunipid nooruse ja värskuse säilitamiseks ning millised on laias maailmas tunnustatud Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre ilusaladused? Kaunis Ilona oli lahkesti ja ausalt nõus neid Buduaariga jagama.

Paljusid inimesi aidanud Eesti selgeltnägija Ilona Kaldre tunnistas Buduaarile, et usaldab tänapäeva kosmeetikatööstust ning ei tunne mingit vajadust purustatud maasikatest või kurgiviiludest ise näomaske teha. „Mäletan, et umbes kümme aastat tagasi oli väga populaarne mask munavalgest ja meest – kuid minu jaoks on see juba minevik! Praegu kasutan seda, mida soovitab mulle kosmetoloog – seda, mis vastab minu naha eripäradele,“ räägib Ilona.

„Igapäevaelus ma peaaegu ei kasutagi kosmeetikat. Kosmeetika peab rõhutama loomulikku ilu ja peab jääma märkamatuks. Ebaloomulikud mustad kulmud, sinine lauvärv ja erkpunane huulepulk muudavad ilusa naise värvitud matrjoškaks. Kui tekib vajadus peita vanuse märke – olgu see siis kortsude eemaldamine, naha toniseerimine jne –, siis kaob vajadus kasutada vanuse märke varjavat kosmeetikat. Kuid jumestus telesaadete võteteks ja fotosessioonideks on vajalik. Ei saa öelda, et mul oleks lemmikripsmetušš või ­jumestuskreem, kuna sellisel juhul usaldan ma jumestaja valikut.

Kuid võin avaldada ühe saladuse: “ma ei kasuta mitte kunagi huulepulka – mulle lihtsalt ei meeldi!“ Samuti ei häbene Ilona tunnistada, et on teinud ilusüste, täpsemalt botoxit. „Sellised protseduurid sobivad mulle, kuna nende puhul pole pikka taastumisaega, saan neid läbida kiirelt, ilma et jääks mingeid protseduuri jälgi ning saan kasvõi kohe edasi oma toimetusi tegema minna,“ kiidab naine kaasaegseid võimalusi naise noorendamiseks. Ilona on tunnustatud Tallinna ilukliiniku vipMedicum klient ning lähiajal plaanib kaunis naine ka mesoniite omal nahal proovida.

„Ma polnud mesoniitidest varem kuulnud, aga vipMedicumi spetsialist soovitas mulle neid. Olen näinud pilte mesoniitide tulemusest ja kavatsen seda iluprotseduuri kindlasti teha,“ räägib Ilona häbenemata protseduurist, mis aitab noorem välja paista. Loomulikult ei jää Ilona lootma vaid iluprotseduuridele, ka igapäevaselt kasutab ta kindlaid ilunippe, et end heas vormis hoida.

„Kõige tähtsam hommikune iluprotseduur on dušš. Vesi peseb maha negatiivsuse, annab jõudu ja energiat. Kindlasti vajab nahk pärast kraanivett kreemidega niisutamist. Seejärel joon ära tassi head ja kvaliteetset teed sidruniga. Vot sidrun ongi esimene mask küüntele – iga kosmetoloog ütleb, et see on vajalik vili katkiste ja nõrkade küünte jaoks.“

Purki pandud toidulisandeid Ilona ei kasuta. „Toidulisandid meenutavad välimuselt mulle tablette – mina aga eelistan naturaalseid juur­ ja puuvilju.“ Ilona usub, et toit mängib naise kauni välimuse juures olulist rolli ja ilusaks teeb just nende asjad söömine, mis naisele maitseb.

„Veel on väga tähtis terve uni ja armastus,“ lisab ta. „Samuti muudab naise kaunimaks aktiivne ja tegevusrikas elu, püüd parem välja näha ja soov nautida elu!“

Ilonal pole oma nn kõigi aegade lemmikilutooteid või ­brände, mis on nii head, et jäävad lemmikuks aastakümneteks, sest ka kosmeetikaäri areneb pidevalt ja tooted muutuvad paremaks. „Tänapäeval on võimalik iga toodet asendada alternatiiviga, valik on väga suur. Küll aga on mul omad kvaliteedi eelistused – naha ja keha eest peab hoolitsema parimate toodetega. Kehahooldustoodetest meeldivad mulle erinevad aromatiseeritud dušigeelid, praegune lemmik on meloni­ ja vaniljelõhnaga.“

Buduaar uuris Ilonalt, kui palju annab selgeltnägijale infot naise välimus. Ilona aga kinnitas meile, et naise nägu on sedavõrd kõnekas, et selleks ei pea olema selgeltnägija, et näha naise silmadest ja näost, kui õnnelik ja terve ta on. „Iga naise näole tekivad märgid tema läbielamistest, tujust ja vanusest, aga eks meist igaühel on nende peitmiseks omad nipid ja võimalused.“

 

Tekst: Marge Rahu

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar kevad 2014

Sarnased artiklid