MILLISEID TIITLEID JAGATAKSE? Buduaar Summer Model 2016

MILLISEID TIITLEID JAGATAKSE? Buduaar Summer Model 2016

23. juulil saavad Pärnusse rannapuhkust nautima tulnud inimesed lubada endale silmailu ja põnevust. Nimelt toob Buduaar 10 Eesti kõige säravamat naist Pärnusse, et läbi viia modelliotsingu finaalpäev ja selgitada välja andekad modellid tulevasteks modellitöödeks.

Buduaar Summer Model 2016 finaalüritus algab laupäeval Sunseti terassi piirkonnas Aperoli Spritz telgi läheduses kell 14.00 ja esimesena saame modellide tiimitöö- ja tantsuoskust hinnata Aperoli tantsuvoorus. Võitja saab endale tiitli “Aperoli tantsuvooru parim”

Enne teist, fotole poseerimise vooru, saab Sunseti terassil vaadata live meigi- ja soengushowd, kus Inglot profimeikarid loovad finalistidele õhtuks õhtukleitidega sobiva fantaasiameigi ning Navy Studio juuksurid teevad soengud.

Fotole poseerimise parim saab tiitliks “Inglot parim fotomodell”.  Selle vooru võitja viib koju mahuka Inglot meigikohvri.

Seejärel paneme noorte naiste loovuse ja kõneosavuse proovile teleklipi ülesandega, milleks on loosi teel saadud tootele lühikese ja lööva reklaamiteksti sõnastamine. Vooru parim saab tiitliks “Teleklipi parim”

Võistlus jätkub kell 23.00 ööklubis Sunset, kus tüdrukutel on viimaseks vooruks moeshow Debenhams õhtukleitidega. Parim lavalaudadel saab auhinnatud 100 € Debenhams kinkekaardiga ja tiitliga “Catwalki parim“. Loeme kokku ka publiku hääled ning anname üle “Publiku lemmik” tiitli. Tunnike peale südaööd on žürii oma otsuse langetanud ja antakse üle peaauhind “Buduaar Summer Model 2016”

Võitja saadab reisile Coppa della Maga jäätised ja Milano reisi väärtuseks on 500 €. 

Finaliste näed ja leiad SIIT artiklist. 

Ka publikule on pakkuda kingitusi ja võistlusmomenti. Rannalistele pakuvad finalistid hõrke 100 % naturaalseid Coppa della Maga jäätiseid. 

Esimesed 100 klubisse saabujat saavad musid magusaks Jelly Bean Factory kommidega ning lisaks on võimalik võita magus Jelly Bean auhind – 70 € Piletilevi kinkekaart või 5 x700 g kommipakid.

Oma lemmiku poolt saab hääletada nii päeval rannas kui ka ööklubis, lisades hääletuskasti sedeli oma lemmikfinalisti numbriga. Kõikide hääletanute vahel loosime välja Aperol eriauhinna.

Päeva joogiks on Aperol Spritz. 

 

Finalistide kingikottides:

Finalistidele kingitused:

    

Publikut hellitavad: