MINU ILUSA KEHA SALADUSED: Öed

MINU ILUSA KEHA SALADUSED: Öed

Paljudel naistel kipub oma kehaga olema armastuse-vihkamise suhe. Uurisime säravatelt Ödedelt ehk Kristel Aaslaiult ja Tuuli Rannalt, millised on nende ilusate kehade saladused.

KRISTEL

Olen endaga olnud pigem mitterahul, aga viimasel ajal olen hakanud end kuulama ja endaga leppima. On asju, mida ma ei saa muuta ja teisi, mida saan. Ma usun, et kuna viimaks on tekkinud rahu, on mu keha ka mulle suurem sõber. Keegi pole täiuslik ja kehaga tuleb läbi saada. Õpi armastama enda „vigu“ – ja nad ei ole enam seda! Võib tunduda rumal, aga nii on. Kui saad midagi muuta, tee seda. Kui mitte, siis armasta.

1. Mõõdukas toitumine.

2. Ei tohi endale asju keelata.

3. Liikumine.

4. Rõõm.

5. Oma keha kuulamine.

TUULI

Trenn

Tundsin viimatisel suvel, et aitab: tahan end oma kehas superhästi tunda ja muuta oma keha tugevamaks! Siinkohal vötsin appi treener Liina Lauri, kes tegutseb Reval Spordis – ja see on super! Ma ei teadnudki, kui palju mulle võib meeldida jöusaalis raskuste töstmine. Liina annab mulle ikke auru ka, kuid ei pane nii hullu kardioga, et tunneksin südant kohe rinnust välja hüppamas. Ma saan sealt trennist reaalselt energiat, kuna kava on tehtud spetsiaalselt mulle ning ta jälgib ka mo toitumist.

Vesi

Vesi on ikka nii oluline! Eriti super on Värska. So keha koosneb nii suurest protsendist veest, et peame seda pidevalt endale sisse valama – nagu sa paned bensiini autole, et ta töötaks. Kohvi enam väga ei tarbi ja kutsun teidki seda tegema. Palju parem ja värskem on olla.

Toitumine

Vaata, mida sa suust sisse ajad! Pane kirja terve päeva toitumine nädal aega ja vöid täitsa üllatuda Ma avastasin oma treeneriga, et söön liiga vähe ja toiduvahed on pikad, aga mis sa teed, kui graafik on nii segane? Peadki hakkama veidike ette mötlema ja meal prep’iga tegelema. Toimib väga hästi!

Eneseteadlikkus

Olen tähele pannud, et endaga söbraks saamine ning enda mötete kuulamine ja möistmine peegeldub ka mo kehas! Kui olen stressis ja on pingelised ajad, annab mo keha ka kohe märku. Mida rohkem tegelen oma mötete korrastamisega, seda paremini tunnen end ka enda kehas.

Massaaž või nõelravi

Avastasin, et mul on neid vaja. Lihtsalt enda jaoks! Et ma saaks oma keha natuke lödvestada ja siis täie rauaga edasi panna. Vöta see aeg iseendale ning so keha ja meel tänavad sind.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar- veebruar 2019.