MIS DIEET? MARI-LEEN ALBERS on kaalust kõvasti alla võtnud

Blogija Mari-Leen Albers on ülekilodega aastaid kimpus olnud ning sel teemal ka oma blogisse sissekandeid teinud - küll erinevatest dieetidest ja detox kuuridest ning muust sarnasest, kuid siiamaani miski justkui ei toiminud. Seda kuni tänaseni, mil Mari-Leen kaotas endalegi ootamatult mitu kilo ning ta plaanib jätkata samas vaimus.


Blogija Mari-Leen Albers on ülekilodega aastaid kimpus olnud ning sel teemal ka oma blogisse sissekandeid teinud – küll erinevatest dieetidest ja detox-kuuridest ning muust sarnasest, kuid siiamaani miski justkui ei toiminud. Seda kuni tänaseni, mil Mari-Leen kaotas endalegi ootamatult mitu kilo ning ta plaanib jätkata samas vaimus.

Nimelt kirjutab Mari-Leen, et ta on üllataval kombel kaotanud kolm kilo, kuid pilti, mis ta oma blogisse üles riputas, vaadates tundub, et kaotatud kilosid võib isegi rohkem olla. Mari-Leen näeb tõeliselt hea välja.

Kuidas aga kilod kadusid? Ilmselt mängib siinkohal suurt rolli alkoholist loobumine, kuid tegureid võib olla veelgi. “Ma ütlen ausalt, et ma söön ikka, mis ma tahan ja millal juhtub. Ma ei tee regulaarselt trenni. Aga mu kehakaal on kolm kilo kukkunud. Kuidas küll? Kui ma täpselt teaks, oleks hea. Ma pole tegelikult mingeid suuri muutusi teinud, küll aga pidi kõik ju alguse saama pisikestest asjadest. 

Mis on muutunud?

– Ma ei ole kuus kuud alkoholi tarbinud.

– Seoses sellega olen ma kuus kuud olnud suhteliselt niksi-näksi vaba, varem kuulus ikka veini juurde juustuvalik, vinnutatud vorst, oliivid ja viinamarjad.

– Suhkru asemel kasutan mett (kohvi sees).

– Trenni teen nagu jumal juhatab – mõnikord kodus kükke, mõnikord viime hommikuti Hedoni lasteaeda ja lähme koos Meelisega PeopleFitnessi kõndima (me pole kumbki mingid trennihundid, kes kange vediks ja rühmatrennide osas olen ma endiselt skeptiline.)”

Loe täispikka postitust Mari-Leenu blogist siin