MIS HÄIRIB ANU SAAGIMIT noorte naiste juures kõige rohkem?

Bravuuritar Anu Saagim ja jumestuskunstnik Reet Härmat on parimad sõbrannad ning ühtlasi ka värske Buduaari ajakirja kaanestaarid. Ajakirjas teevad naised juttu oma alkoholitarbimisest, armastusest, aga räägitakse ka sellest, mis Anut ja Reeta noorte naiste juures kõige rohkem häirib. Kindlasti on neil ju midagi sellist, mis tänavapildis silma jääb ja seda riivab. 

“Ma ei ole absoluutselt kriitiline teiste suhtes, küll aga iseenda suhtes. Kui nüüd väga pinnida, siis mulle ei meeldi käest lastud välimus. Mulle meeldib vaadata inimest, kes on tasakaalus – nii vaimselt kui välimuselt fit,” sõnas Reet. 

Anu lisas, et teda häirib tänavapildis see, et keegi ei viitsi olla originaalne. “Ilusad naised, aga jube igavad. Miks nad ei raatsi oma kanaajusid tööle panna? Hirmus kurb on ka see, kui mõni naine arvab, et kaalust viis kilo alla võttes muutub ta täiuslikuks. 

Ja mind piinanud igavikuline küsimus – miks mõni naine näeb minit või šortse kandes välja überseks glamuurikiisu, aga teine samasuguseid hilpe kandev neidis nagu pesueht prostituut?”

Loe täispikka intervjuud Anu ja Reedaga värskest Buduaari ajakirjast.