MIS JUHTUS? Lapseootel Liisa Leetma sai fännide peale kurjaks

erakogu

Buduaar

Liisa Leetma jagas hiljuti sotsiaalmeedias, et kasvava beebikõhu tõttu on tal keeruline endale teksapükse leida. Naine leidis hea nipi ning jagas seda ka oma jälgijatele. See pani viimased aga Liisale nõu andma, mis võtsid naisel ära igasuguse isu beebiootust edaspidi internetis jagada.

Liisa nipp seisnes selles, et ta avastas, et Bershka meesteosakonna püksid on palju mugavama lõikega ning istuvad rasedana paremini, kui naiste omad.

“Igaljuhul kui keegi siin veel beebiootel ja tahaksid midagi peale dressipükste ka kanda, siis soovitan kõigepealt meesteosakonda piiluda ehk töötab teile ka see nipp,” kirjutas Liisa lahkelt.

Seepeale sai blogija aga ohtralt kirju. Nimelt jagas ta Instagramis kurjustavalt, et tema postkast on umbes kirjadest, kus soovitatakse spetsiaalseid raseda teksapükse.

“Palun teid südamest mu armsad jälgijad – kui ma otseselt nõu ei küsi, siis palun ärge jätke ka selliseid “nõuandeid”. Ma saan aru, et paljud soovivad lihtsalt aidata, aga ma pole eile sündinud ja selline info on nii kättesaadav. Lapseootus on mu elu kõige imelisem aeg ja ma tahaks seda teiega aeg-ajalt jagada, aga selliste sõnumite üleküllus võtab igasuguse isu ära. Loodan mõistvale suhtumisele,” vastas Liisa.