MIS JUHTUS? Rolf Roosalu lebab haigevoodis

MIS JUHTUS? Rolf Roosalu lebab haigevoodis

Salakaval talveilm on viimasel ajal hakanud murdma ka kodumaiste staaride seas. Lisaks räppar Genkale ja Ewert Sundjale on raske gripiga nüüd haigevoodis ka Rolf Roosalu. Oma haigestumisest teavitas Rolf läbi sotsiaalmeediasse postitatud foto.

Veel kolm päeva tagasi ma sellist muiet enda näole manada poleks suutnud. Nii halb oli olla. Mõtlesin, et annan otsad! Kas seda tunnet saab tõesti tekitada üks viirus nimega gripp? Jah, saab! Lennart on öelnud, et sitt olukord pidavat olema meie tuleviku väetis. Ma ei tea mitmeteks aastateks need “mu põllud” nüüd väetatud said :)

Lühidalt öelduna möödus minu aastavahetus Võru haiglas, kus minu eest hästi hoolitseti ja tehakse seda siiani. Mu palatis on isegi telekas ja voodi käib puldist üles-alla. Haha! Moodne värk!

Iroonilisel kombel esinesin ma 3 nädalat tagasi selle sama haigla töötajatele Lõuna-Eesti haiglate jõulupeol – lihtsalt parim publik, kes tantsisid esimesest loost kuni lõpuni välja. No vot ja siin ma nüüd olen! Ühed nö lahutavad meelt, teised jällegi ergutavad! Ütleme nii, et siia jõudes oli mul juba väikestviisi käpp sees.

Mõelda, puhata ja taastuda olen saanud! Enesetunne paraneb iga päevaga. Sõbrad, ärge alahinnake grippi! Ma ei õhuta vaktsineerima – see on iga inimese sügavalt isiklik otsus, aga pöörduge arsti poole enne, kui asi väga tõsiseks läheb! Eriti käib see tagasihoidlike eesti meeste kohta! Olge hoitud! Olge terved,” kirjutas Rolf Instagrami postitatud kaadri juurde kommentaariks.