MIS NÜÜD? Eesti Laulul ülesastuv Mariliis tunnistas, et jättis õigel ajal võimalused kasutamata!

Buduaar

Hiljuti sattus sotsiaalmeedias ringlema podcast, kus tehti juttu sel aastal taas Eesti Laulul osaleva Mariliis Jõgevaga. Kõikide üllatuseks tunnistas artist, et tegelikult tunneb ta, et aastaid tagasi jäid head võimalused kasutamata. Mis juhtus?

Mariliis tunnistab, et aastal 2008 Eesti Otsib Superstaari saatest palju tuntust kogunud lauljatarile pakuti ka siis juba suuri projekte. Rohkelt tähelepanu, mis järsku osaks saab ja pakkumisi uksest & aknast – tol korral asi arvatavasti kogenematuse taha. “Võimalusi oli palju, aga kahjuks ei osanud ma neist sel hetkel kinni haarata.” Siinjuures on nüüd aga edu laineharjal surfav lauljatar uutele noortele artistidele lahke tarkusteri jagama: “Kõige tähtsam on leida enda ümber õiged inimesed! Niisama võib koos olla küll fun, kuid samal ajal peab kogu tiim olema valmis panustama tegemistesse sama palju kui Sa ise. Ainult nii jõuab edasi!”
Lisaks sooloartistile andis Mariliis teada, et tegutseb hetkel bändiga “The Millennials”, millega hetkel väga palju esinemisi üle Eesti on. Selle üle on meil muidugi ainult hea meel.

Juba kuu pärast Eesti Laulul ülesastuv Mariliis tunnistab, et enda praeguse tiimiga on ta väga rahul ja sees on kindel tunne, et nüüd on tema aeg!
Eesti Laulul osaleb Mariliis Jõgeva enda looga “Unistustes”, mis valmis koostöös pikaaegse kolleegi Oliver Mazurtšakiga: