MIS ON INES KARU-SALO 15 aastat kestnud suhte saladus?

MIS ON INES KARU-SALO 15 aastat kestnud suhte saladus?

Eksklusiivse mahemoebrändi KiRiVOO ning InesDance tantsustuudio ja -agentuuri asutaja Ines Karu-Salo (33) ning tema abikaasa Martin Salo (34) said 2017. aasta augustis esimest korda lapsevanemateks, ent koos on paar olnud juba enam kui 15 aastat. 

Abielus on Ines ja Martin olnud seitse aastat, kuid mitte kordagi nende koos oldud aastate jooksul pole kumbki osapool avalikkusele oma suhtest midagi rääkinud ning kes teab, ehk ongi oma eraelu privaatsena hoidmine Inese ja Martini kestva suhte saladuseks… Ines räägib alati suurima hea meelega oma tööst ja tegemistest ning ka emadusest on naine avameelselt kõnelnud.

Nimelt ütles Ines eelmise aasta kevadel Buduaarile antud intervjuus, et lapse sünd on õpetanud teda aega veelgi rohkem hindama. “Aeg iseendale on nüüd rohkem kui “kulda väärt”. Esimesed seitse kuud on mind kindlasti paremaks ajaplaneerijaks ja ka kiiremaks otsustajaks muutnud. Ettevõtjana väärtustasin aega väga juba varem, kuid nüüd ei leia põhjust enam ühegi minuti kulutamiseks vähemtähtsatele tegevustele või asjadele, mida annab ootele panna. Emana on iga minut veel rohkem arvel ja tuleb prioriteedid paika panna, et olulised asjad tehtud jõuaksid, sest teadagi kõige jaoks aega ei jagu,” ütles Ines toona. 

Loe pikemalt tuntud Eesti paaridest ning nende kestva suhte saladustest Buduaari ajakirjast

Sarnased artiklid