MIS ON LIIS LEMSALU KÕIGE LEMMIKUMAD asjad maailmas?

MIS ON LIIS LEMSALU KÕIGE LEMMIKUMAD asjad maailmas?

Mis võiks olla inspireerivam kui kohad, mis köidavad meie meeli, asjad, mis kõnetavad meie loomust, või tegevused, mis valmistavad siirast rõõmu. Igaühel meist on elu jooksul kujunenud välja omad lemmikud, ilma milleta ei oleks me need, kes me oleme. Oma lemmikuid jagas lauljanna Liis Lemsalu.

 

Roheline tee

Üks minu suur lemmik! Kunagi jõin seda nii palju, et kehale tekkisid kupud. Hea nii vaimule kui ka füüsisele.

Lõhnaküünlad

Minu kodu on alati täis erinevaid küünlaid. Suur sümpaatia tekkis nende vastu juba väga varajases eas. Nüüdsest on mu kodu alati lõhnaküünlaid täis.

Webbi (mu kass)

Me oleme juba üle aasta aja sama katuse all elanud ja ma olen hinnanud igat sekundit sellest. Webbi on tegelikult natukene nagu inimene, tugevate iseloomujoontega tegelane, ilma kelleta ma oma elu enam ette ei kujutaks.

Minu oma voodi

Ei ole paremat kohta, kus end korralikult välja magada. Minu jaoks on uni normaalseks funktsioneerimiseks eriti tähtsal kohal. Seega kui keegi näeb, et mul on kehvem tuju, siis teadke, et ma pole lihtsalt korralikult magada saanud.

Pastelsed toonid

Ma armastan pastelset tonaalsust. Need on silmale meeldivad ja hoiavad mõnusat rahu hinges.

Album „+1”

Suur osa minust on läinud albumi „+1” tegemisse. Ma tunnen, et ma olen lõpuks suutnud toota midagi, mis on 100% mina. Võimalik, et 100% mina ei sobi küll kõigile, kuid vähemalt ma olen enda ja teiste vastu aus.

Vanad filmid

Armastan vanu filme nende vanakooli helikeele ja ka visuaalide pärast. Suured inspiratsiooniallikad, mis suudavad mind täielikult endasse imada.

Uute asjade katsetamine

See võib alata golfiga ja lõppeda näiteks motokrossiga. Mulle väga meeldib katsetada ja end proovile panna, risti ma kergelt ette ei löö. Mida kaugem minu tavapärasest tööst, seda põnevam!

Aurusaun

Mul on vaid üks aurusaun, mida ma peaaegu et iga nädal külastan. See on minu vanemate juures Nõmmel, parim koht üldse. Olen sellest täiesti sõltuvuses!

Jalutamine

Eelistan igal võimalusel jala liikuda. Olgu see siis linnas või looduses.

 

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar jaanuar-veebruar 2018.