MIS ON LUISA ja Taavi Rõivase õnneliku abielu saladus?

Esmaspäeval tähistati Kadriorus presidendi roosiaias Eesti taasiseseisvumispäeva, kus külaliste hulgas viibis ka riigikoguliige Taavi Rõivas koos muusikust abikaasa Luisa ja pisipoja Hermaniga. Seitsmesed uudised küsisid, kuidas on möödunud abikaasade esimene abieluaasta ning mis on kooselu puhul kõige olulisem.

Reporter uuris paarilt, et kuna esimene abieluaasta on vatipulm ja Taavi hiljuti sotsiaalmeedias foto avaldas, kuhu alla kirjutas, et vatti on juba ka saanud, siis kuidas esimene aasta möödunud on. 

“Alustades juba sellest pulmapäevast, kus avalik tähelepanu väga suur oli, aga eks me peame arvestama, et kui oleme avaliku elu tegelased, siis küllap see abielu peab kulgema teatud mõttes avaliku tähelepanu all. Muidugi oli pulmapäeval ka väga palju meeldivat tähelepanu,” rääkis Taavi. 

Seepeale küsib reporter Luisalt, et mis on esimese abieluaasta õppetunnid. “Me oleme nii kaua koos olnud, et ma arvan, et kõige tähtsam on üksteist usaldada ja hoida kokku. Meil on imearmsad lapsed selle abielu ja kooselu krooniks. Ma arvan, et lapsed ongi kõige kroon,” leidis Luisa. 

Vaata täispikka intervjuud siit