MIS TOIMUB: BEEBILÕUSTA pruudiga juhtus jälle midagi?

MIS TOIMUB: BEEBILÕUSTA pruudiga juhtus jälle midagi?

Eelmisel nädalavahetusel riputas Beebilõusta ehk Andrus Elbingu kallim Ingrid Mänd oma Instagrami storysse kurvastava foto, kus tal on käsi kipsis. Nüüd, mil sellest on täpselt nädal aega möödas, vaatab Ingridi sotsiaalmeedia kontolt taaskord vastu kurb vaatepilt – kas tõesti juhtus midagi Ingridi kipsis käega või on sel korral tegu millegi sootuks muuga?

Eelmisel nädalavahetusel riputas Beebilõusta ehk Andrus Elbingu kallim Ingrid Mänd oma Instagrami story‘sse kurvastava foto, kus tal on käsi kipsis. Nüüd, mil sellest on täpselt nädal aega möödas, vaatab Ingridi sotsiaalmeediakontolt taas kord vastu kurb vaatepilt – kas tõesti juhtus midagi Ingridi kipsis käega või on sel korral tegu millegi sootuks muuga?

Nimelt postitas Ingrid oma Instagrami story‘sse pildi erakorraliste haigete vastuvõtu osakonnast, kuhu pöördutakse tõepoolest üksnes siis, kui olukord vajab kiiret arstlikku sekkumist. 

Kas midagi juhtus Ingridi kipsi pandud käega või on seal mingi muu põhjus, miks ta laupäevasel päeval erakorraliste haigete vastuvõttu minema pidi – seda näitab vaid aeg.

Loodetavasti saab Ingridiga kõik korda ja midagi tõsist ei ole.