MISS MADLI VILSAR: MEHED on tahtnud mind ketti panna

MISS MADLI VILSAR: MEHED on tahtnud mind ketti panna

Naisi on peamiselt kahte tüüpi, on neid, kellel ei ole sisemist vajadust elus midagi ise saavutada ja ära teha ning on neid, kes lausa peavad ennast isa päev oma mugavusstsoonist välja ajama, et taas uutele väljakutsetele vastu minna. Miss Madli Vilsar (25) kuulub nende viimaste hulka.

Naisi on peamiselt kahte tüüpi, on neid, kellel ei ole sisemist vajadust elus midagi ise saavutada ja ära teha ning on neid, kes lausa peavad ennast iga päev oma mugavustsoonist välja ajama, et taas uutele väljakutsetele vastu minna. Miss Madli Vilsar (25) kuulub nende viimaste hulka.

Madli, kes sel sügisel alustas magistriõpinguid Tartu Ülikoolis, peab kooli kõrvalt edasi ka Kanal 2 ilmatüdruku ametit ning on ühtlasi ka Reporteri uudistesaate assistent. Lisaks sellele on ta iluvaldkonnas tegutseva ettevõtte müügi- ja turundusjuht ning sellist asja nagu igavus Madli ei tea. Ta tunnistab, et nii mõnigi mees on üritanud teda ära kodustada, kuid seda edutult. “Mind on üritatud ketti panna ja see lõpeb enamasti sellega, et suhe saab otsa, sest minust ei saa kunagi diivanikiisut. Ma läheksin vist hulluks, kui ma niisama peaksin olema ja ühtegi eesmärki ei oleks,” naerab Madli.

Kõige olulisem on noore naised jaoks eneseteostus. “Parim tunne on see, kui sa oled ise midagi ära teinud. Alati peavad olema eesmärgid, mille poole liikuda ja mille nimel vaeva näha. Isegi minu ema on öelnud, et meestel, kes mind ketti panna tahavad, pole minuga mingit lootust,” tõdeb Madli, et niisama käed rüpes istumine teda ei motiveeri.

Soovime Madlile tuult tiibadesse ja palju õnnestumisi tulevikus.

Karin Karu