Miss Madli Vilsaril on Eesti meestega kehvad lood

Miss Madli Vilsaril on Eesti meestega kehvad lood

Miss Madli Vilsar (25) teeb oma pikkusega silmad ette paljudele Eesti noormeestele ning isegi oma isast ja vanemast vennast on ta pikem. Kui pikk Madli siis täpsemalt on – 181cm! Ilmatüdruku ametit pidav Madli tunnistab, et kuigi pikk olla on hea, tekitab see ka mõningaid probleeme! 

Miss Madli Vilsar (25) teeb oma pikkusega silmad ette paljudele Eesti noormeestele ning isegi oma isast ja vanemast vennast on ta pikem. Kui pikk Madli siis täpsemalt on – 181 cm! Ilmatüdruku ametit pidav Madli tunnistab, et kuigi pikk olla on hea, tekitab see ka mõningaid probleeme! 

Madlile meeldiks, kui ta saaks mehele alt üles vaadata, mitte vastupidi. “See on imelik, kui mees on lühem. Ma ei tea miks, aga see häirib mind, kui mees on minuga täpselt ühepikkune või lühem ja suhe sellise mehega on põhimõtteliselt välistatud. Mees peaks ju pakkuma turvatunnet ja temaga koos olles peaks olema selline tunne, et ta suudab sind vajadusel kaitsta ja kui ta sind kaissu võtab, siis sa tõepoolest tunned end kaitstuna. Endast lühema mehega seda tunnet ei teki,” tunnistab naine.

Madli nendib, et Eestis endast pikemat meest leida on pea et võimatu. “Ainult korvpallurid on pikka kasvu, teised kõik tunduvad kuidagi lühikesed ja kui ma kõrge kontsaga kingad jalga panen, siis on isegi 186 cm pikkune mees minu kõrval lühike. Ma olen elus ühe korra kohanud meest, kes oli minust ehk pisut lühem või sama pikk ja kellega koos ma ei tundnud end imelikult. Selle mehe puhul mind ei häirinud, et ta minust pikem pole, sest tema olemusest kiirgas enesekindlust ja see kompenseeris pikkuse. Selles mehes oli see miski olemas, aga jah, ta ei olnud eestlane ja me kohtusime ammu,” meenutab Madli ja lisab: “Kõige olulisem on see, et mees suudaks naisele pakkuda turvatunnet ja naine saaks end tema kõrval naisena tunda, mitte nii, et vajadusel peaks naine hoopis meest kaitsma.”

Tuleb tõdeda, et Eesti mehe keskmiseks pikkuseks on 180-181 cm ning see tähendab, et nad tõepoolest jäävad Madlile kas pisut alla või on täpi pealt sama pikad. Teisalt on Eesti mehed maailma mastaabis pikkuselt kolmandal kohal!

 

Karin Karu