Reklaam sulgub sekundi pärast

MISS RAPLAMAA 2024 Helena Kurjama: seal ei ole kõik välimuse järgi

Buduaar

Helena Kurjama
Helena Kurjama — FOTO: Kuvatõmmis Ringvaatest

Möödunud nädalavahetusel leidis taaskord aset Miss Raplamaa võistlus, kus sel korral krooniti võitjaks särav ja andekas Helena Kurjama.

Kaunitar käis esmaspäeval külas ETV saates "Ringvaade", kus ta rääkis võistlustest ja sellega seonduvast lähemalt.

Nii selgubki, et tegelikult tekkis Helenal idee võistlustest osa võtta juba aasta tagasi, mil ta samal üritusel esinemas käis. "Siis ma vaatasin kogu üritust pealt ja mõtlesin, et miks mitte ise järgmine aasta osaleda," tõdes ta lisades veel, et tegelikult ta tol momendil seda ideed väga tõsiselt ei võtnud.

Helena arvates on paljudel inimestel missivalimistest vale arusaam. "Miss Raplamaa ei ole tegelikult ainult välimuse järgi. Seal on ka sisemine ilu," rääkis ta.

Helena avaldas, et tegelikult kestab missivalimisteks ettevalmistumise programm kolm kuud - selles ajavahemikus osaletakse erinevatel koolitustel, mis toetavad nende eneserengut. Ühtlasi süstis see koolitusperiood Helenale juurde enesekindlust ning ta õppis end oma kehas paremini tundma. "Samamoodi toimused meil avaliku esinemise koolitus, naiselikkuse-, etiketi- ja värvikoolitus," avaldas Miss Raplamaa. 

Kokkuvõttes tõdeb Helena, et tiitel ise polegi nii oluline, kui oli see teekond, mis selleni jõudmiseks läbida tuli. "Tegelikult oligi rohkem selline enda proovile panek. Tahtsin endale tõestada, et ma suudan jälle midagi erakordset teha,“ ütles Kurjama, kes hetkel õpib arhitektuuri.

Vaata intervjuud Miss Raplamaa võitjaga SIIN.