MISSIPÄEVIK: “Miss Raplamaa” missikandidaat nr 1 Heidy Soovik

"Miss Raplamaa 2015" selgitatakse välja Raplas Sadolini spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt - algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 

“Miss Raplamaa 2015” selgitatakse välja Raplas Sadolini spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt – algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 

Päevikut pidas missikandidaat nr 1  Heidy Soovik.

26. veebruar

Kohila Gümnaasiumi moešõu.

Startisime Raplast kell 16.30, ning kui kohale jõudsime, võttis meid vastu üks väike poiss, kes juhatas meid klassiruumi. Kotid klassi jätnud, läksime saali proovi tegema. Harjutasime seal mikrofoniga enesetutvustuse ettekandmist ja proovisime laval oma avatantsu. Lava oli väike ning meil oli üpris kitsas tantsida, nii mõnigi meist sai haiget. Pärast lühikest proovi läksime enda klassiruumi, panime esinemiseks riided selga ning tegime soengud ja meigid korda. Üritus ise algas kell 17.30 ja meie esinesime poole seitsme paiku. Kõigil sujusid etteasted hästi ning seega võib öelda, et oli üks kordaläinud üritus.

28. veebruar

Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisfestival toimus 28. veebruaril Raplas Sadolini Spordihoones. Üritus algas kell 12.00, meie ise tulime kohale kella üheks. Enne esinemist jagasime publikule sedeleid ja pastapliiatseid, mille peale sai kirjutada oma lemmikmissi numbri. Alguses jällegi tutvustasime end, seekord lühendatud versioonis. Tutvustamise ajal mikrofon ragises aeg-ajalt, kuid suutsime siiski rahu säilitada ja vajadusel oma sõnu korrata. Pärast seda esitasime oma avatantsu, mis tuli paremini välja kui Kohila moešõul. Tants tantsitud, korjasime publikult sedelid ja pastapliiatsid. Eesti Koolispordi Liidu miss kuulutatakse välja 28. märtsil, “Miss Raplamaa 2015” üritusel.

 

Päevikut pidas Heidy Soovik