MISSIPÄEVIK: “Miss Raplamaa” missikandidaat nr 10 Keirit Nurmik

"Miss Raplamaa 2015" selgitatakse välja Raplas Sadolin Spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt - algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 


“Miss Raplamaa 2015” selgitatakse välja Raplas Sadolin Spordihoones 28. märtsil 2015. aastal. Kuid ettevalmistused on juba tehtud ja kandidaadid valitud. Jaanuar algas kaunitaridele tegusalt – algas missikool kolmepäevase laagriga, mis sisaldas treeninguid ja loenguid psühholoogiast, naiselikkusest, etiketist, töölepingutest, tervislikest eluviisidest jne. Edasi hakkavad toimuma erinevate ettevõtete külastused, treeningud, üritused jms. 

Päevikut pidas missikandidaat nr 10 Keirit Nurmik.

7. ja 8. veebruar

Nädalavahetus möödus meil missidega trenni tehes. Laupäeval kell 11.00 algas kõnnitund, kus meid juhendas Kadi Saks. Harjutasime kontsadel kõndimist ja erinevate pooside võtmist, mis tulevad juba kindlasti paremini välja kui alguses. Sellele järgnes tantsimine, mis on alati tore, aga samas ka väga väsitav, sest kava on üpris raske. 

Pühapäevane tantsutrenn toimus Tallinnas DanceAct tantsustuudios, trenni viis läbi Teele, kes ei olnud meid varem näinud ja meie kava oli ta ainult videolt näinud. See oli hea, sest ta andis meile igasuguseid soovitusi, et saaksime kõike veel paremaks teha.

12. veebruar

Pärast pikka päeva koolis saime missidega kokku ja läksime Puraviku Tuuleveski Sepikotta. Lauri Laiapea tutvustas meile sepikoda ja rääkis sepikoja ülesse ehitamisest. Saime päris palju treppidest ülesse ronida, sest meil oli võimalus minna kõige kõrgemale välja. Saime ka ise sepistada natukene, tegime kõik koos I-tähe, kuhu peale läksid ka meie kõigi eesnime esimene täht. See täht läks Marisele, et kui kunagi kõik tähed kokku saavad, on hea meenutada, mida tegime. Sellele järgnes Rapla White Houses Maret Ermi loeng “Tervislik eluviis”. 

Maret rääkis meile, kuidas ta selleni jõudis, et hakkas jälgima, mida ta sööb. Alguses oli ka tema esimene reaktsioon olnud, et enam ei saa poest mitte midagi endale süüa osta, aga aja möödudes hakkas ta eristama, mis on vähem kahjulikke  aineid täis ja mis rohkem. Ta näitas meile ka erinevaid lehti, kus oli kirjas, mis need kõik ained meiega tegelikult teevad.

13. veebruar

Missidel oli võimalus minna Expressionsisse ja valida seal endale üks meelepärane ehe. See oli muidugi üpris raske ja võttis kaua aega, sest seal on nii palju ilusaid ehteid. Lõpuks said kõik neiud endale ehted valitud ja kõik võtsid omale kaelakeed, mis sobisid hästi meie esinduskleitidega.

Sealt läksime edasi Riigikogusse, kus saime kokku Kalle Pallinguga. Algul viidi meid Pika Hermani torni, sinna ülesse saada oli väga raske, aga vaade oli seda kõike väärt. Kalle Palling näitas meile ruume Riigikogus ja pärast seda saime küsida igasuguseid erinevaid küsimusi ja saime palju uut teada.

14. veebruar

Kell 11.00 saime kokku Sadolinis, et minna squashi mängima. Väga vähesed olid meist ennem seda mänginud, nii et alguses seletati lahti reeglid  ja näidati, kuidas mäng käib. Siis hakkas misside turniir. Kokku mängisime 5 tundi, mis oli lõpuks väga väsitav. 1. koha sai Ethel Tampõld, 2. koht Helen Albin ja 3. koht Elis Soomre.

15. veebruar

Eelmisest päevast olid küll enamikul lihased valusad, aga nüüd oli aega minna Juurimaa talli, kus meid ootas Kristiina Raudnagel, kes oli ka ise “Miss Raplamaa” võistlusest osa võtnud 2009. aastal.  Kristiina näitas meile talli, kus oli umbes 35 hobust ja palju teisi loomi. Siis saime me kõik endale ühe hobuse, keda me pidime harjama ja saduldama, et temaga ratsutama minna. Isiklikult ei olnud ma kunagi ratsutanud, aga õnneks minu hobune, kelle nimi oli Sinilind, oli väga rahulik ja hea hobune. See nädalavahetus oli palju huvitavaid tegevusi täis, aga siiani on olnud minu enda lemmiktegevus just ratsutamine, sest see oli midagi sellist, mida ma väga kartsin teha, aga sain hakkama ja said ka teised neiud ilusti hakkama.

Päevikut pidas missikandidaat nr 10 Keirit Nurmik.