MODELLISAATE VÕITJA KÄTLIN HALLIK tegi rasket tööd: õhtuks olin täiesti läbi

MODELLISAATE VÕITJA KÄTLIN HALLIK tegi rasket tööd: õhtuks olin täiesti läbi

Enamus meist mäletavad seda, kuidas nad oma elu esimese raha teenisid. Mida raskemat tööd selle nimel teha tuli, seda väärtuslikum tundus ka teenitud summa. Raha kohta kehtib kindlasti väide, et mis kergelt tuleb, see kergelt läheb. Raske vaevaga teenitud palk tundub palju magusam ja hinnalisem.

Enamik meist mäletab seda, kuidas oma elu esimene raha teeniti. Mida raskemat tööd selle nimel teha tuli, seda väärtuslikum tundus ka teenitud summa. Raha kohta kehtib kindlasti väide, et mis kergelt tuleb, see kergelt läheb. Raske vaevaga teenitud palk tundub palju magusam ja hinnalisem.

Saate “Eesti tippmodell” finalist, 22aastane Kätlin tõdeb, et tema esimene töökogemus polnud sugugi mitte kergete killast. “Esimese tõelise töökogemuse sain maasikaid korjates. Käisin ühes Eesti talus juulikuu kõrvetava päikese all sel moel raha teenimas. Töö oma loomuselt väga raske ei olnud – kükita vagude vahel ja nopi ilusaid punaseid marju… Füüsilise poole pealt oli see töö ikkagi päeva lõpuks päris väsitav. Ma leian, et mida rohkem erinevaid töökogemusi inimesel on, seda paremini õpib ta tunnetama ka seda, mis talle meeldib ja mis kindlasti mitte,” tõdeb Kätlin.

Täna saab Kätlin hakkama iseseisvalt, mis on üsnagi märkimisväärne, sest ta on alles 22aastane. “Tegelikult tulen ma enamasti ise toime, aga vahel vajan ka vanemate abi ja toetust. Nad toetavad mind rahaliselt siis, kui ma ise nende poole pöördun.”

Paljud naised lasevad meestel ennast üleval pidada ning soov tööle minna puudub neil sootuks. Kätlin leiab, et temale selline elustiil ei sobiks. “Mina tahan kindlasti saavutada oma elus finantsilise iseseisvuse. Arvan, et see on täiesti isiklikku sfääri kuuluv otsus, kui mees oma naist üleval peab ning naine näiteks ei käi tööl. Ma ise olen pigem tegutseja ja töönautleja, seega vabatahtlikult loorberile uinuma ei jää,” muigab Kätlin.

Karin Karu