MUUSIK KOIT TOOME: kuum piim searasvaga ei toimi

Sügis on käes ning sellega koos tulevad paraku ka kõikvõimalikud külmestushaigused ja viirused, mis viivad tervise ka kõige tugevamatel. Uudised.tv3.ee uuris muusik Koit Toome käest, kuidas tema ennast külmal ajal külmetushaiguste eest hoiab ning kas on tal ehk ka mõni kasulik nipp jagada.

Sügis on käes ning sellega koos tulevad paraku ka kõikvõimalikud külmestushaigused ja viirused, mis viivad tervise ka kõige tugevamatel. Uudised.tv3.ee uuris muusik Koit Toome käest, kuidas tema ennast külmal ajal külmetushaiguste eest hoiab ning kas on tal ehk ka mõni kasulik nipp jagada.

Koit tõdeb, et kui teemaks on külmetushaiguse ravimine, siis on ta tõepoolest kõik asjad ära proovinud. “Ma olen elus kõik ära proovinud, rahvatarkused ja muu sarnase ja ma võin öelda, et mitte miski ei toimi. Ainult magada, puhata ja vait olla. Lauljatel on häälega ikka suur stress, et kui midagi juhtub ja hääl ära läheb, aga jah, miski ei aita. Ma olen isegi kuuma piima joonud searasvaga ja maganud heeringas kõri peal. Ei toimi,” kommenteerib Koit.

Koit soovitab külmetushaiguse puhul puhata ja lihtsalt võimalikult palju magada.