Naised, suhted, romantika: pihitoolis on Carl-Philip Madis

Millised naised meestele meeldivad, mis mehi naiste juures kõige enim häirib ja mida on nad ise nõus armastuse nimel tegema - me kõik tahame salamisi teada, mida mehed arvavad. Buduaar uuris vaba ja vallalise laulja Carl-Philip Madise käest, mida tema nendest asjadest arvab.

Millised naised meestele meeldivad, mis mehi naiste juures kõige enim häirib ja mida on nad ise nõus armastuse nimel tegema – me kõik tahame salamisi teada, mida mehed arvavad. 

Carl-Philip tõdeb, et naise välimusest ei saa üle ega ümber. “Mis seal salata, eks esimesena asjana, mis silma jääb, on kindlasti välimus. Naine võiks ikka hoolitsetud välja näha. Väga oluline on minu jaoks ka soe ning armas naeratus – see püüab alati pilku,” räägib Carl-Philip.

Kuid mis on tema jaoks naise juures kõige suurem turn off? “Arvatavasti ülbe hoiak, mõni neiu kohe on sellise olemisega, et hoidke kõik eemale. Muidugi on palju inimesi, kes oma ülbet hoiakut nimetavad enesekindluseks. Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et suitsetamine on minu jaoks päris suur turn off.”

Carl-Philip ei ole tüdruku südame võitmiseks suuri meeletusi teinud, küll aga on tüdrukud ise tema tähelepanu saamiseks huvitavaid meetodeid kasutanud. “Ma ise olen selles osas tõesti üsnagi igav, ma ei mäletagi, et oleksin mõne neiu südame võitmiseks midagi väga meeletut teinud. Aga minu tähelepanu on püütud küll! Mida neiud täpsemalt teinud on, sellest ma rääkida ei taha, sest see on liiga isiklik ja oleks ebaaus tüdrukute suhtes, kui sellest avalikult räägiksin,” muigab noormees.

Mis aga romantikasse puutub, siis kuidas on lood Carl-Philipiga? “Eks kõigis meestes on see romantiline pool ka olemas, aga mina ennast eriti suureks romantikuks kindlasti ei pea. Samas päris nii ka ei ole, et ma ainult tähtpäevadel lilli viiks või kingitusi teeks,” tõdeb Carl-Philip.

Karin Karu