NÕID MARILYN KERRO ÕPETUS vallalistele naistele

Ilmselt pöörduvad tuhanded naised selgeltnägija Marilyn Kerro poole sooviga saada abi suhete valdkonnas ning enamasti loodetakse leida teavet selle kohta, kuidas oma elus olukorda paremaks muuta ning vähem muretseda. Kuid millist nõu annab Marilyn naistele, kes ei ole suhtes, vaid alles otsivad seda üht ja õiget?

Oma äsja ilmunud raamatus “Saatuse peegelpilt” kirjutab Marilyn pikalt nii suhetest kui ka enese leidmisest ning sealt leiab soovitusi ka naistele, kes on vabad ja vallalised. 

Marilyn paneb naistele südamele, et enne kui sa suhtesse astud, tuleb pühendada aega iseendale. “Ärge kiirustage sukelduma uutesse suhetesse. Pühendage aega oma sisemaailma jälgimisele, et mõista ennast ja seda, mida elult ootate. See on ainus võimalus tühjuse täitmiseks! Ometigi eirab peaaegu 80% inimestest vajadust olla üksi iseendaga ja alustab kohe pärast lahkuminekut uue kaaslase otsinguid – kuid see on enesepettus. Nimetan seda nähtust ajutiseks platseeboefektiks,” nendib Marilyn, et uude suhtesse kiirustamine on viga.

Kuid mida peaksid vallalised naised enne suhtesse astumist Marilyni sõnul tegema? “Soovitan otsida armastust iseendast. Ilma armastuse ja endast lugupidamiseta ei ole võimalik arendada harmoonilisi suhteid. Kuidas te kavatsete jagada armastust partneriga, kui see teis endas puudub? Enne, kui astute suhtesse, armastage iseennast. Kui te iseennast tunnete ja armastate, ilmub teie kõrvale kindlasti õige inimene. Kui te aga siiski jätkate uue partneri otsinguid, pole midagi imestada, kui varem või hiljem teie suhe koost laguneb… Kuidas saab keegi teid armastada, kui te iseennast ei armasta?”

Suhtesolek ei muuda ühtegi naist tervikuks, kui ta ei oska seda olla üksinda.

Allikas: Marilyn Kerro “Saatuse peegelpilt”