NÕID MARILYN KERRO paljastas peeglite salamaagia ja ohud

Eesti üks võimsamaid nõidasid, Marilyn Kerro, tegi hiljuti oma blogisse põneva sissekande peeglite teemal, kus ta kirjutab, et tegelikkuses mõjutab üksnes peeglisse vaatamine inimese elu ja saatust üsnagi märkimisväärsel moel. Peeglid omavad võimet koguda ja tõmmata endasse negatiivset energiat ning neisse tasuks suhtuda ettevaatlikusega.

Eesti üks võimsamaid nõidasid, Marilyn Kerro, tegi hiljuti oma blogisse põneva sissekande peeglite teemal, kus ta kirjutab, et tegelikkuses mõjutab üksnes peeglisse vaatamine inimese elu ja saatust üsnagi märkimisväärsel moel. Peeglid omavad võimet koguda ja tõmmata endasse negatiivset energiat ning neisse tasuks suhtuda ettevaatlikkusega.

Nimelt tõdeb Marilyn, et peeglit kasutatakse tihti ennustamise ning valge ja musta maagia rituaalides. Üks peegli iseärasustest seisneb võimes koguda ja tõmmata endasse negatiivset energiat. “See võib väga halvasti mõjuda tema omanikule, kes vaatab peeglisse vähemalt korra päevas. Kui vaatate peeglisse enne kodust väljumist, siis mõttes paluge peegliteisikult (enda koopia, kes elab teispoolsuses), et ta vaataks kodu järele, kui teid ennast kodus pole. Selle tegevuse eesmärgiks on, et teie juuresolekuta ei tungiks peegli kaudu teile keegi vaimumaailmast koju. Kui te peaks millegipärast poole tee pealt tagasi tulema, siis tööle pandud kaitsering hävitatakse ning peate enne väljumist selle protseduuri uuesti läbi tegema,” tõdeb ta.

Marilyni sõnul on peegli abil võimalik oma kodu kaitsta. “Teie peegliteisik ei kaitse teid ainult soovimatute nähtamatute külaliste ja kummituste eest – ta kaitseb teie kodu pahatahtlike ning ka soovimatute energiate eest. Enne uksest väljumist heitke pilk peeglisse, soovige endale edu ja ta annab teile seda energiat, mis teile just sellel päeval väga kasulik võib olla,” soovitab nõid.

Kuid mitte kunagi ei tohiks oma peegelpildile halvasti öelda. “Püüdke ennast peeglist vaadates tihedamini mõelda sellest, kuidas te iseennast armastate.”

Loe täispikka postitust Marilyni blogis siin