NÕID MARILYN KERRO süngeim saladus tuli päevavalgele

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro on oma elus nii mõndagi traagilist läbi pidanud elama ning õnneks on ta tänaseks kõigest edukalt välja tulnud, ent veel mõned aastad tagasi oli olukord üsnagi kurb. Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovis" korduvalt teiseks jäänud Marilyn paljastas viimaks ka oma süngeima saladuse.

Eesti üheks võimsaimaks nõiaks peetav Marilyn Kerro on oma elus nii mõndagi traagilist läbi pidanud elama ning õnneks on ta tänaseks kõigest edukalt välja tulnud, ent veel mõned aastad tagasi oli olukord üsnagi kurb. Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” korduvalt teiseks jäänud Marilyn paljastas viimaks ka oma süngeima saladuse.

Just Venemaa selgeltnägijate saadetes kolmel hooajal osalemine on ühtlasi paljastanud nii mõndagi ootamatut ka Marilyni enda ja tema mineviku kohta. Veel mõni aeg tagasi jõudis avalikkuse ette šokeeriv uudis sellest, et Marilyn on minevikus pidanud sõdima oma sisemiste deemonitega ning ta on isegi sattunud endaga niivõrd pahuksisse, et proovis enesetappu. 

Kuid sellest, mis on need sünged saladused, mis teda aastaid tagasi varjutasid ja eluisu võtsid, polnud ta varem rääkinud. Nüüd selgub, et Marilyn on olnud kimpus ka toitumishäirega, kogenud seksuaalset ahistamist ning koolis olnud kiusatava rollis.

Tänu tugevale loomusele ning iseloomule tuli Marilyn kõigest välja ning täna on ta tugevam kui kunagi varem.