NÕID MARILYN KERRO tegi suhete teemal valusa postituse

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande paarisuhete teemal nentides, et väga paljud meist annavad suhtes liiga kiirelt alla ning ei oska näha iseenda vigu. 

Hinnatud nõid Marilyn Kerro jagab iga mõne aja tagant sotsiaalmeedias soovitusi ja õpetussõnu, mida inimesed igati austavad ning kindlasti saavad paljud Marilyni sõnadest ka abi. Hiljuti tegi Marilyn sissekande paarisuhete teemal, nentides, et väga paljud meist annavad suhtes liiga kiirelt alla ning ei oska näha iseenda vigu. 

“Paarisuhe kujutab endast pidevat tööd mõlemalt poolt. Paljud meist annavad liiga kergelt alla, kui asjalood ei lähe nii, nagu nad on tahtnud,” kirjutab Marilyn.

“Armumise faasis tundub kõik ideaalne ja on keeruline märgata miinuseid ja vigu, mida teeme. Kui sügavad tunded ja armastus pinnale tulevad, saabub mugavustsoon, milles oleme harjunud elama. Tundub lihtsam olevat osutada kõigele, mis häirib või mida tahame muuta. Aga tegelikkuses pole võimalik kedagi muuta. Saab ainult muuta ennast, et hakata nägema plusse. Kui inimesed osutavad puudujääkidele, siis tavaliselt on neil endil midagi puudu. Seda nimetan ma peegliefektiks. Meie “teine pool” peegeldab meile meie endi sisemaailma ja mentaliteeti, aga millegipärast paistab meile, et see on nende omadus. Alati on lihtne kõik ära lõpetada ja minema kõndida, kuid on tähtis ka meeles pidada, et järgmises suhtes kordub sama süsteem,” tõdeb ta, et suhte lõpetamise asemel tuleks selle nimel vaeva näha.

“Enne teiste hukkamõistmist tuleks üle vaadata enda vead. Kui osutate negatiivsele, loote negatiivsust. Võttes omaks positiivse, saate kogeda tõelist tingimusteta armastust. Mis on kord läinud, seda ei saa enam kunagi tagasi. Sõnu, mida öeldi, ei saa tagasi võtta. Otsused, mille võtate vastu täna, peegelduvad teie tulevikus. Mida valid sina?”

Postitust näed ka Marilyni Facebooki lehelt siin