NÕID NASTJA MAAGIA: igavese ilu retsept

Nõid Nastja esitles novembri alguses oma uut raamatut "Nastja suur maagiaraamat", kust võib leida põnevaid armujoogi retsepte, näpunäiteid igapäevaseks maagiaks ning lahendusi väiksematele argimuredele. Kõik soovitused ja nipid, mida raamatu kaante vahelt leida võib, on Nastja enda järele proovitud. 

Nõid Nastja esitles novembri alguses oma uut raamatut “Nastja suur maagiaraamat”, kust võib leida põnevaid armujoogiretsepte, näpunäiteid igapäevaseks maagiaks ning lahendusi väiksematele argimuredele. Kõik soovitused ja nipid, mida raamatu kaante vahelt leida võib, on Nastjal endal järele proovitud. 

Raamatus toob ta välja ka igavese ilu retsepti, mis on lubatud naistele alates 20. eluaastast. Nastja ütleb, et ta on seda rituaali viimased kümme aastat järjepidevalt teinud ja ta sai selle oma vanaemalt, kes näeb pensionieaski väga veetlev välja ning saab tänaval või toidupoes ka võhivõõrastelt komplimente! Et tegu on põneva maagilise õpetusega, siis miks mitte seda ka ise proovida!

Nõid Nastja igavese ilu retsept:

Seda saab teha üksnes kasvava kuu ajal! Vaja läheb ühte klaasi vett.

Võta klaasitäis vett ja seisa ööpimeduses akna juurde või rõdule või hoopis õue. Oluline on see, et klaasis olevale veele paistaks peale kuuvalgus. Seejärel lausu veele need sõnad: “Kuu vesi on justkui noore neiu pisarad. Kuu vesi, luba mul olla igavesti noor ja kaunis!”. Ütle neid sõnu valju häälega, mitte sosistades ja jäta veeklaas ööseks kuupaiste kätte seisma – aknalauale, rõdule või õue. Hommikul ärgates lausu veele järgmised sõnad: “Vesi minu sisse, ilu minu peale!”. Seejärel joo vesi ära ja täna oma mõtetes kuud.

Antud rituaali juures soovitab Nastja sõnadesse uskuda ja neid mõttega lausuda, sest vaid nii saab tema rituaal toimida. 

Allikas: “Nastja suur maagiaraamat”