NÕID NASTJA ÕPETUS: rasedaks jäämist saab ise suunata

NÕID NASTJA ÕPETUS: rasedaks jäämist saab ise suunata

Iga inimese elus on saatusel oma kindel roll ning alati ei lähe asjad sugugi nii nagu tahta võiks, ent kui mõtlema hakata, siis tegelikult on väga palju siin elus ka inimeses endas kinni. On asju, mida saab ise mõjutada ja muuta ning kokkuvõttes on iga inimene ise oma õnne sepp. Nõid Nastja usub, et ka rasedaks jäämist on võimalik suunata.

Iga inimese elus on saatusel oma kindel roll ning alati ei lähe asjad sugugi nii, nagu tahta võiks, ent kui mõtlema hakata, siis tegelikult on väga palju siin elus ka inimeses endas kinni. On asju, mida saab ise mõjutada ja muuta ning kokkuvõttes on iga inimene ise oma õnne sepp. Nõid Nastja usub, et ka rasedaks jäämist on võimalik suunata.

Nastja on lausa veendunud selles, et saatust on võimalik muuta. “Tavaliselt on inimesel mitu saatusevarianti. Jah, saatust on võimalik muuta ja seda saab teha ka kivide abil. Iga kivi on otseselt seotud konkreetse planeediga, mis aitab nende seisu mõjutada.” Nastja sõnul saame me kõike, mis on seotud tervise, laste ja suhetega, korrigeerida. “Ka siin sõltub palju meie mõtetest ja tegudest. Isegi kui on suured raskused lapse saamisega, on seda võimalik muuta kohe, kui inimene võtab oma saatuse iseenda kätesse,” tõdeb Nastja, et lapse saamine ei ole sugugi vaid saatuse otsustada.

Ent kuidas oma unistused täide viia? Mida selleks tegema peaks? “Saladus on selles, et on vaja soovida, aga osata sellest ka õigel hetkel lahti lasta.” Naise enda lemmikviisiks soovitut oma ellu kutsuda on visualiseerida ehk koostada nn soovide kaart. “See töötab väga hästi. Kui inimesel on väga tugev energeetika, siis on tal vaja hoolikalt valida seda, mida ta iga päev näeb ja millised visuaalid teda ümbritsevad,” nendib naine.

Kui sul on unistus, siis visualiseeri seda, kujuta ette, et see juhtub päriselt ja usu sellesse kogu südamest.

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar 5/16


Sarnased artiklid