Noor eestlanna Sandra rääkis, miks ta tahab kuulsaks saada

Noor eestlanna Sandra rääkis, miks ta tahab kuulsaks saada

Eestis on palju tublisid ja andekaid noori inimesi, kelle talenti hinnatakse mujal maailmas, ent kodumaal ei tea neist keegi midagi. Los Angeleses, Californias elav lauljatar Sandra Sannay Steinberg kuulub samuti nende hulka ning just sel põhjusel otsustasime seda toredat neiut lugejatele lähemalt tutvustada!

Eestis on palju tublisid ja andekaid noori inimesi, kelle talenti hinnatakse mujal maailmas, ent kodumaal ei tea neist keegi midagi. Los Angeleses, Californias elav lauljatar Sandra Sannay Steinberg kuulub samuti nende hulka ning just sel põhjusel otsustasime seda toredat neiut lugejatele lähemalt tutvustada!

Etteruttavalt võib öelda, et juba paari kuu pärast tuleb Sandra Eestisse külla ning siis tutvustab ta meile ka oma muusikat!

Sandra on 25aastane tantsutreener-koreograaf, kes on tantsimisega tegelenud pea 15 aastat. Aastal 2012 võitis Sandra koos oma partneriga Soome tantsusaate “Tanssi peppu pieneksi”, kus ülekaalulised tantsuproffide käe all oma tagumikku trimmi tantsisid. Lisaks on Sandra osalenud populaarses USA filmis “Keelatud tants 3” (“Step up 3”), kus ta sai rolli massistseenis tantsijana.

Sandra teeb muusikat koos USAst pärit 26aastase Stephen Riveraga ning hiljuti andsid nad välja ühise singli “Trophies”, millele loodetakse suurt menu ka Eestis. Praegu elavad mõlemad Californias.

Stephen on eluaeg muusikaga seotud olnud ning ta ei kujutaks oma elu selleta ettegi. “Hakkasin kitarri mängima kui olin seitsmeaastane ning muusikat kirjutama, kui olin umbes üheteistaastane. Tol ajal ei teadnud ma muusika loomisest mitte midagi, mul oli lihtsalt kitarr ühes ja pastakas teises käes. Läbi erinevate katsetuste hakkasin ma peagi õigeid akorde tabama ning sealt edasi läks kõik kuidagi iseenesest. Tulid sõnad, need tekitasid minus uusi emotsioone ja need emotsioonid aitasid edasi valmistada tervikloo,” kirjeldab Stephen oma teekonda muusika loomiseni.

Sandra suurimaks kireks on küll tantsimine, ent mida aeg edasi, seda suuremat tõmmet tunneb ta muusika tegemise vastu. “Mulle meeldib väga laulda ning oma mõtteid laulusõnadena kirja panna. Meie koostöö Stepheniga on väga orgaaniline. Me loobime ideid edasi ja tagasi, kuniks miski jääb pidama ning siis alustab tema produtseerimisega, samal ajal kui mina keskendun sõnade kirjutamisele. Siis vaatame, kuidas ideed klapivad ning mis viis on kõige sobivam,” kommenteerib Sandra.

Selle asemel, et rääkida oma senistest saavutustest, eelistab Sandra keskenduda tulevikule ja uutele eesmärkidele. “Olles see inimene, kes ma täna olen, tehes neid asju, mida ma täna teen, olen ma alati avatud uuteks väljakutseteks. Ma küll hindan oma õnnestumisi, kuid pean neid pigem trepi astmeks lähemale oma uuele eesmärgile. Aeg-ajalt tuleb meil kõigil vaadata tagasi ning patsutada enesele õlale, kuid siis panna fookus uuesti paika uutele eesmärkidele ning saavutustele, mis on siiani saavutamata,” tunnistab Sandra.

Kui Sandra käest küsida, kes on need maailmakuulsad muusikud, kellega ta kunagi koostööd teha tahaks, vastab ta: “Chris Brown on minu peamine inspiratsioon. Samuti kuuluvad sinna listi The Weekend, Macklemore, Ed Sheeran, 30 Seconds to Mars ja Eminem. Mis aga kodumaistesse artistidesse puutub, siis ma fännan nii paljusid, et jääksingi ilmselt siia neid nimesid nimetama, kodumaine on ikka kodumaine,” naerab Sandra.

Sandra ja Stephen tulevad suvel Eestisse, kus neid keegi veel ei tea ega tunne. Uurisime nende käest, kui oluliseks peavad nemad seda, et nad ühel hetkel ka Eestis tuntud oleksid. Sellele küsimusele vastas Stephen ja ta tegi seda väga lõbusa nurga alt. “Las ma sõnastan selle küsimuse natuke ümber … Eesti muusikas olete peagi väga tuntud, kui fantastiline tunne see on?”

 

 

Eestis olles plaanivad nad võtta osa ka mõnest festivalist ning võimalusel anda Eesti publikule ka paar kontserti!

Karin Karu