NOOR EMA MIRJAM HANSCHMIDT sai kadestusväärselt vinge tööpakkumise

NOOR EMA MIRJAM HANSCHMIDT sai kadestusväärselt vinge tööpakkumise

Mirjam Hanschmidt (26) on imekaunis noor naine, kes on üle kümne aasta oma elust modellindusega tegelenud, ning nüüd, mil tema poeg on suuremaks saanud, keskendub ta taas oma modellikarjäärile. Sel hooajal täitus Mirjami kauaaegne unistus, mille üle on ta äärmiselt õnnelik.

Mirjam Hanschmidt (26) on imekaunis noor naine, kes on üle kümne aasta oma elust modellindusega tegelenud ning nüüd, mil tema poeg on suuremaks saanud, keskendub ta taas oma modellikarjäärile. Sel hooajal täitus Mirjami kauaaegne unistus, mille üle on ta äärmiselt õnnelik.

Mirjam tõdeb, et tööd on hetkel tõesti palju. “See hooaeg on olnud väga töörohke ja päevadel, mil mul mõnda pildistamist või moe-show‘d ei ole, käin casting‘utel ja fitting‘utel, seega kõik päevad on tegemist täis,” ütleb ta.

Kuid mis on see kauaaegne unistus, mille täitumine Mirjamile niivõrd suurt rõõmu pakub? “Mul avanes võimalus olla legendaarse moedisaineri Stella McCartney moe-show modelliks ja loomulikult oli see minu jaoks suur au. Ta on üks minu lemmikdisaineritest ja olla väljavalitud nii paljude modellide hulgast, tähendab mulle väga palju,” nendib Mirjam.

Mida hinnatum moedisainer, seda raskem on tema modelliks saada, sest konkurents on suur. “Kuus nädalat enne tegelikku üritust viidi läbi suur casting ja kui ma sinna kohale jõudisn, sain numbri, mis algas kaheksaga ehk siis enne mind oli umbes 80 modelli seal juba käinud. Seejärel sain agentuurist positiivse teate, et mind on eelvalitud ja ma pean minema riideid proovima. Kõik riided sobisid mulle ja viimane fitting leidis aset päev enne tähtsat sündmust,” räägib Mirjam.

Pildil on Mirjam koos disainer Stella McCartney ja veel ühe modelliga, kes samuti moe-show‘l osales!

Soovime Mirjamile tuult tiibadesse.

Karin Karu