NUNNUMEETER PÕHJAS: Brigita Murutari pisitütar tegi esimesed sammud

NUNNUMEETER PÕHJAS: Brigita Murutari pisitütar tegi esimesed sammud

Lauljatar Brigita Murutari elu pole viimasel ajal just meelakkumine olnud. Nimelt selgus käesoleva aasta alguses, et tema ja muusik Paul Neitsov pole enam koos ning Brigita on nüüdsest üksikema. 

Lahkuminekust teavitas Brigita läbi Instagrami kontole postitatud story, millest võib välja lugeda, et algatajaks on olnud tema ise. Üksikema ja vallalise naise staatus pole lauljatari aga maha murdnud, vaid ilmsegelt läheb elu edasi ja eks jõudu toimetulemiseks annab naisele ka Pauli ja Brigita ühine tütar Loore. 

Just Loorest on Brigita viimasel ajal sotsiaalmeediasse üsna mitu pilti postitanud ning ka kõige uuemal Instagrami postitatud fotol röövib kogu tähelepanu endale Loore. Nimelt tegi pisike piiga hiljuti oma esimesed sammud. 

Ja järgnev pilt, pean tunnistama, ma poleks iial uskunud, et ühe väikese olendi kergelt tudisevad sammud teevad südame nii härdaks ja toovad pisarad silma. Nautisime noortega koos seda vaatepilti ja nii noori, mind kui Looret ennast valdas täielik eufooria! Jess! Ära tegime! Esimesed sammud – ja päev hiljem juba toapikkused jalutuskäigud. Uskumatu tegelane, ausõna,” kirjutas uhke ema vahva kaadri juurde kommentaariks. 

Sarnased artiklid