NÜÜD MÜÜGIL: suvine Buduaari ajakiri õpetab puhkama ja elu nautima!

Las kallab- saab lugeda! Sellesse suviselt jahedasse ja vihmasesse nädalasse toob veidi päikest kohe- kohe poelettidele maanduv Buduaari ajakiri, mille kaante vahelt leiad hulgalised moodi, ilu, inspireerivaid persoone ning nõuandeid ilusamaks eluks.

 

 

Sellesse ebamaiselt palavasse ja päikselisse nädalasse toob veidi enam päikest juurde poelettidel vast aset võtnud Buduaari ajakiri, mille kaante vahelt leiad hulgalised moodi, ilu, inspireerivaid persoone ning nõuandeid ilusamaks eluks.

Meie seekordseteks kaanestraarideks on särtsakas tüdrukutetrio La La Ladies, kelle kutsusime ühel soojal juunikuu neljapäeval kaardimänge mängima. Nii nagu Buduaar õppis tundma kolme naist, õppisid naised tundma teineteist kui ka iseennast. Saage tuttavaks – suurepärase suhtlemisoskusega veetlev ja intelligentne Kethi Uibomägi, vokaalselt erakordselt võimekas, teadlik ja kaalutlev Inga Tislar, ning särtsakas, vaimukas ja fantastilise ajaplaneerimisoskusega Diana Varik.

Ilulehekülgedel tutvustame hooaja iluhitte, avalikustame Buduaari Lemmik 2018 tiitliga pärjatud parimad ilutooted ning pöörame tähelepanu suvistele ilurituaalidele!

 

Trendilehekülgedel saad piiluda hooaja kuumimaid trendileide ja Mari Ojasaare põnevasse garderoobi!

  

Juba legendaarseks saanud Buduaari muutumismängus saame teada, milline on päev, kui saad astuda korraks Scarett Johannsonini kingadesse!

Samuti saad lugeda sellest, kuidas said kokku tuntud Eesti paarid ning sumedatesse suveõhtutele kohaselt, räägime naudingust, mida su kallim, kindlasti ihaleb...fellatio!

 

Ning räägime ka sellest, miks osad paarid on otsustanud oma truudusevannet kinnitada hoopis- välismaal!

Veel jagame nõuandeid kuidas lugeda kehakeelt ning panna see oma kasuks tööle ja jagame nippe, kuidas puhata nii, et sellest ka kasu oleks!

 

Veel saame teada kuidas ja miks toimivad ülipopulaarsed edumatrad ning millised neist on võtnud omaks edukad Eestlannad. Samuti teeme juttu saarlannaga, kes täitis oma unistuse ning töötab nüüd Hollywoodis!

 

 

Imeilusat suve ja palju päikest koos Buduaariga!

Buduaar.ee