OTT LEPLAND TUNNISTAS: “Iga päev ma seda tõepoolest teha ei jõua!”

Liis Lemsalul ja Ott Leplandil ilmus hiljuti esimene ühine singel, mis kannab nime “Süda taob”. Muusikud käisid singlit esitamas ka eilses “Terevisiooni” hommikuprogrammis. Lisaks muusikale tuli aga juttu ka tervislikest eluviisidest ning sportimisest. 

“Terevisiooni” saatejuht Piret Järvis-Milder uuris muusikute käest, kuidas nad ennast vormis hoiavad ja kas trenni ka teevad. “Mina ikka katsun vähemalt neli korda nädalas jõusaali jõuda. See on kujunenud väga oluliseks nädala osaks. Kui mul jääb pikemalt trenn vahele, siis tekib selline ebamugavustunne. Olen kahe viimase aasta jooksul saanud enda jaoks trennirutiini kätte ja see on samasugune osa minu elust nagu näiteks duši all käimine või hammaste pesemine,” lausus Ott.

Seepeale uuris Piret, et kuidas Ott tiheda graafiku kõrvalt trenni jaoks aega leiab. Laulja tunnistas, et iga päev ta tõepoolest jõusaali ei jõua. “See sõltub ka väga palju perioodist – näiteks suvel, jõuludel ja aastavahetusel jõuan ma paraku vähem trenni. Aga jõusaalis käimisega on see, et sa saad endale mugaval ja sobival ajal ise minna – ei pea mingist graafikust lähtuma,” vastas laulja.