Ott Leplandi igapäevaelus toimus muudatus!

Armastatud muusik ja paljude naiste lemmikmees Ott Lepland näeb väga šarmantne välja ja seda vaatamata oma hetkelisele elutempole - öised kontserdid, töö isegi pühade ajal ... Kuidas Ott nii energiline ja šarmantne välja näeb - selle taga on väike, ent oluline muudatus igapäevases elus, vahendab ajakiri Naerata.

Armastatud muusik ja paljude naiste lemmikmees Ott Lepland näeb väga šarmantne välja ja seda vaatamata oma hetkelisele elutempole – öised kontserdid, töö isegi pühade ajal … Kuidas Ott nii energiline ja šarmantne välja näeb – selle taga on väike, ent oluline muudatus igapäevases elus, vahendab ajakiri Naerata.

Ott hoiab end vormis Tai poksi trennis käies ning sellest on ta meedias varemgi rääkinud, ent oma toitumisharjumustest pole noormees pikemalt juttu teinud. Ajakirjale Naerata tunnistas Ott hiljuti, et ta tegi oma toitumisharjumustes muudatused ning loobus nisujahust ja piimatoodetest, lisaks piirab ta pärmi ja tärklist sisaldavate toitude tarbimist. Seda parema enesetunde nimel ja tegelikult on üks põhjul veel – Otil on probleemne näonahk ning teatud toiduained mõjuvad tema nahale halvasti. 

Ka toitu valmistades kasutab Ott nüüd hoopis kookos- või oliiviõli, sest need on tervisele paremad kui tavalised õlid. 

Mis aga alkoholi tarbimisse puutub, siis Ott on suutnud alkoholiga piiri hoida, et see ei hakkaks elu segama.

Ott on üks igati tubli ja eeskujulik noormees!

Allikas: apotheka.ee, Naerata