Reklaam sulgub sekundi pärast

PÄEVAKLÕPS: KOIT TOOME hullab pisipojaga basseinis

Laulja Koit Toome ja tema meigikunstnikust kallim Kaia Triisa otsustasid hiljuti perega koos aja maha võtta ning põrutasid Hispaania päikese alla puhkama. Koit postitas hiljuti ka sotsiaalmeediasse foto, mis tõestab, et ta naudib puhkust täiel rinnal. 

Iga lapsevanem soovib eriti puhkusel olles oma perega võimalikult palju koos aega veeta ning igasuguseid toredaid asju üheskoos teha. Koit avaldas oma Instagrami kontol hiljuti foto, mis on ehe näide sellest, et puhkust nauditakse täiel rinnal.

Nimelt viis laulja pere pesamuna Richardi basseini hullama. Ühe väikese lapse jaoks aga pole ilmselgelt maailmas midagi toredamat, kui koos oma isaga basseinis hullata. Lisaks toredale kaadrile avaldas Koit ka väikese videoklipi, kus ta Richardi õhku heidab ja siis kinni püüab. Pisipoisi näost paistab ehe rõõm ning pole kahtlustki, et nii suurt rõõmu saatsid ka lapselikud kilked. 

Video kogus hetkega üle 5000 vaatamise ning üks jälgijatest leidis, et pole midagi toredamat isside vaatamisest, kes oma lapsega toimetavad. "Üliarmas! Väga armas ja lahe on vaadata issisid, kes lapsega toimetavad! Mul ka abikaasa kui pojaga tegeleb, siis alalõpmata on pisarad silmas," kirjutas kommenteerija.