PÄEVAKLÕPS: LAURI PEDAJA võitis väikese poisi usalduse

PÄEVAKLÕPS: LAURI PEDAJA võitis väikese poisi usalduse

Hinnatud juuksur ja näitleja Lauri Pedaja teeb seda, mida armastab ning just juuksuriamet pakub talle tõelist pinget ja muidugi ka parajat väljakutset. Lauri juures käivad oma kiharaid lõikamas nii väikesed kui suured ning tema noorimaks kliendiks on senimaani olnud 9kuune beebi.

Hinnatud juuksur ja näitleja Lauri Pedaja teeb seda, mida armastab ning just juuksuriamet pakub talle tõelist pinget ja muidugi ka parajat väljakutset. Lauri juures käivad oma kiharaid lõikamas nii väikesed kui suured ning tema noorimaks kliendiks on seni olnud üheksakuune beebi.

Kui täiskasvanud inimesed lähevad juuksurisse pingeid maandama ja lõõgastuma, siis väikelapse jaoks võib see esmapilgul pigem hirmutav kogemus olla, sest mängus on siiski üsnagi teravad esemed ja ümberringi sagivad võõrad inimesed. Lauri juurde sattus hiljuti väike poiss, kes ilmselt alguses pisut pelgas juuste lõikamist, ent Lauri oskas olukorra lausa geniaalselt lahendada.

Lauri ei sundinud poissi juuksuritooli istuma, vaid võttis ise sisse kükipoosi, et laps ei peaks ennast kuidagi ebamugavalt tundma ja see pole veel kõik – lapsele anti kätte ka maisimõngel ning nina ette lükati nutitahvel multikaga. 

Foto riputas osav juuksur ka oma Instagrami kontole:

Pildi juurde kirjutas Lauri: “Maisimõngel kätte, telost multa peale ja Pedaja pölvili. Nii käivad pisikesed härrad juuksuris.”

Vot nii