PAISKAME MÜÜKI PIIRATUD ARV EKSKLUSIIVSEID PILETEID Buduaar Ilulemmik galale

Buduaar kutsub 15. mail kell 19.00 iluilma kõige vägevamad Chicagosse, kus valitseb üheks õhtuks kevadine glämm. Pane aga nüüd tähele, sest meie anname sulle võimaluse ühineda kevade ilusaima peoga. 

Mõni aeg tagasi selgitas Buduaar ühes hoolikalt valitud žüriiga välja parimad ilutooted (vaata lähemalt SIIT). Teisipäeval, 15. mail langeb saladusloor ning selguvad Buduaar ilulemmikud 2018. Kes lahkub suurima auhinna saagiga? Selgub juba õige pea! Siinkohal anname võimaluse osta pileteid prežtiisikale üritusele ka Buduaari lugejatele, sest tavapäraselt on mainitud üritus ainult kutsetega.

Õhtu jooksul pakutakse terivtusjooki ja suupisteid. Naudime müstilise moebrändi NYMF kevad/suve kollekstiooni show’d, saabuvad üllatuskülalised ühes esineja Margus Vaheriga. Maagiat toob õhtusse mustkunstnik Richard Samarüütel ning sensuaalsed tantsijad Esperanza tantsukoolist. Ei saa mainimata jätta ka eksklusiivset õnneloosi põnevate auhindadega. Loosirattas keerlevad kinkekaardid, ehted, maiused ning raamatud.

Kõik külalised saavad kaasa kinkekoti, kust leiab head ja paremat Mionetto‘lt, Ristikheina Kohvikult, Cornylt ning Vitamineral’ilt. Peolt ei puudu ka iluilma koorekiht, staarid, fotograafid ja kõmu! Kas pole mitte meeleolukas!

Kiirusta ja soeta oma pilet SIIT juba täna!

PS! Dresscode on KevadGlämm Chicagaos

Kohtumiseni kevadise ööelu lummuses!

Teie Buduaar