PALJAS PORGAND rääkis, miks tema kehakaal tegelikult alla ei läinud

Tuntud blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre pani end mõne aasta eest proovile ka bikiinifitnessis ning see omakorda tähendas piinliku täpsusega toitumise jälgimist ja regulaarseid treeninguid. Paljas Porgand tõdeb, et sellel eluperioodil oli toit tema jaoks ainult number ja ta kaalus isegi tomatit ja lehtsalatit.

Niivõrd range plaani järgi toitumine Merilini kaalu aga alla ei viinud. Nüüd tegi naine antud teemal postituse sotsiaalmeediasse, kus ta nendib, et tänase seisuga ei jälgi ta enam ammu oma kaloreid ega ka makrosid. “Ma ei kaalu enam oma toitu. Ma sain aru, et see on omamoodi toitumishäire. Me oleme kõik väga erinevad. Ma avastasin, et ükskõik kui vähe ma sõin, minu kaal ei alanenud, sest minu kortisoolitase oli laes ja minu keha oli stressis.

Kui ma lõpetasin makrode lugemise, siis mul kadusid isud ära. Ma hakkasin intuitiivselt sööma ja õppisin oma keha kuulama. Nüüd ma toitun väga mitmekülgselt, tervislikult ja toitvalt. Ma olen leidnud täielikult selle tasakaalu oma toitumises,”tõdeb Merilin, kes juba ammu ei piira enam oma toitumist ja tunneb end paremini kui eales varem.