PALJAS PORGAND: suhe Uku Suvistega on läbi

Hinnatud muusik Uku Suviste ning Eesti üks populaarsemaid blogijaid Merilin Taimre ehk Paljas Porgand teatasid selle aasta alguses, et nad on leivad ühte kappi pannud, kuid nüüdseks on see suhe läbi. Paljas Porgand tõdeb, et just nii nagu kõik head asjad siin elus saavad ükskord läbi, leidis ka nende suhe oma lõpu.

Hinnatud muusik Uku Suviste ning Eesti üks populaarsemaid blogijaid Merilin Taimre ehk Paljas Porgand teatasid selle aasta alguses, et nad on leivad ühte kappi pannud, kuid nüüdseks on see suhe läbi. Paljas Porgand tõdeb, et just nii, nagu kõik head asjad siin elus saavad ükskord läbi, leidis ka nende suhe oma lõpu.

Merilin tegi laupäeval oma Instagrami kontole avaliku postituse, kus ta annab teada, et nad on Ukuga lahku läinud. “Isegi kui see rebib sind pooleks, isegi kui see põletab sinu hinge või murrab sinu südame, kui elus lähevad teed lahku, siis vahel on kõige õigem otsus teine inimene vabaks lasta. See näitab tugevust ja seda eriti veel siis, kui üks osapool ei osanud seda oodata ega poleks seda tahtnud.

Me austame teineteist piisavalt, et kõndida eemale millestki, mis enam ei sobi. Meie suhe oli meie mõlemi jaoks väga tähtis ja vajalik eluetapp, aga nii nagu kõik head asjad siin elus saavad ükskord otsa, leidis oma lõpu ka see suhe,” kirjutab Merilin oma Instagramis.

Postitust näed ka Merilini Instagrami kontolt siin