Paljastatud: ettevõtja Ines Karu-Salo tõhusad ilunipid

Paljastatud: ettevõtja Ines Karu-Salo tõhusad ilunipid

Kaunis ja hoolitsetud välimus näitab, et tegu on naisega, kes austab iseennast ja inimesi enda ümber. Kui vaadata näiteks edukaid naisjuhte, siis kõik nad näevad head välja ning erandiks pole ka ettevõtja ja juht Ines Karu-Salo.  Uurisime Inese käest, millised on tema igapäevased iluprotseduurid ja kuidas suhtub ta tänapäeva moodsasse trendi, milleks on huultesse täitesüstide tegemine. 

Kaunis ja hoolitsetud välimus näitab, et tegu on naisega, kes austab iseennast ja inimesi enda ümber. Kui vaadata näiteks edukaid naisjuhte, siis kõik nad näevad head välja ning erandiks pole ka ettevõtja ja juht Ines Karu-Salo. 

Uurisime Inese käest, millised on tema igapäevased iluprotseduurid ja kuidas suhtub ta tänapäeva moodsasse trendi, milleks on huultesse täitesüstide tegemine. 

Korralik uni on Inese jaoks alati oluline olnud ning siinkohal ta ajaga ei koonerda. “Kaheksa tundi on ikka vajalik selleks, et end hästi tunda. Samas vabal päeval püüan üheksa-kümme tundi und nautida,” tõdeb Ines.

Kui Ines oli teismeline, viis ema ta kosmeetiku juurde, kus ta harjuski regulaarselt käima. Nüüd külastab ta ilusalonge tunduvalt vähem. “Vajaldus kosmeetiku juurde minekuks on lihtsalt vähenenud, nüüd piisab sellest, et hooldan oma nahka igapäevaselt naturaalsete hooldusvahenditega,” tõdeb Ines ja lisab: “Kunagi eelistasin nägu puhastuspiima ja toonikuga puhastada, kuid nüüd olen enda jaoks avastanud puhastusvahu ja pärast seda pesen näo veega puhtaks.”

Nahahooldustoodete juures peabki Ines kõige olulisemaks nende nahasõbralikku konsistentsi. “Toodete valimisel olen väga ettevaatlik, näiteks parabeeni sisaldavaid tooteid ei kasuta üldse. Mul on kasutusel loodulik päevakreem, öökreem ja vahel ka näoõli – kui nahk liiga kuivaks kipub minema. Lisaks kasutan ka silmaümbruskreemi. Sel teemal täiendan end üsnagi sageli lugedes erinevate ilutoodete kohta ja sellest, mis aineid vältima peaks,” möönab Ines, kelle jume on kaunis ja särav.

Kuidas aga suhtub Ines huulte suurendamisse? “Eks iga inimene ise teab, mida ta endaga teeb või kui palju end mürgitada laseb, kuid minu arvates muudavad näiteks pidevad Botox-süstid inimese näo ebaloomulikuks. Samas ma usun, et üksikute kortude silumiseks leidub kindlasti paremaid lahendusi, kuid kuna ma pole selle teemaga ise kokku puutunud, siis ei oska soovitada. Muidugi on mõistetav, et inimesed soovivad kaua noored ja kenad välja näha, kuid tervise seaksin ikka esikohale,” leiab Ines.

Karin Karu