PALJASTATUD: MIKS ANU SAAGIM tegelikult Elu24 portaalist päeva pealt lahkus?

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes alles mõni aeg tagasi tähistas oma 55. sünnipäeva, lahkus täna meelelahutusportaalist Elu24, kus ta lausa kümme aastat tegev oli. Peatoimetaja amet tähendas endast pidevalt pildis olemist ning Anu nautis seda täiel rinnal, ent viimastel kuudel tekkis tal stress.

Skandaalne glamuuritar Anu Saagim, kes alles mõni aeg tagasi tähistas oma 55. sünnipäeva, lahkus täna meelelahutusportaalist Elu24, kus ta lausa kümme aastat tegev oli. Peatoimetaja amet tähendas pidevalt pildis olemist ning Anu nautis seda täiel rinnal, ent viimastel kuudel tekkis tal stress.

Anu rääkis sel teemal lähemalt saates “Ringvaade”, kus teda usutles terava keele poolest tuntud Marko Reikop. Glamuuritar tõdeb, et ta lahkus poolte kokkuleppel. “Kui ma viis aastat tagasi Postimehe uksest sisse astusin, siis mõtlesin, et kui viis aastat vastu pean, siis see oleks suurepärane. Aga et kümme aastat, tegelikult see aeg on läinud imekiirelt. Nüüd on see läbi. See oli pisut kurb, aga see oli ka suur vabanemine. Viimased paar kuud olin seal väga õnnetu,” tunnistab Anu ausalt.

Kuid miks õnnetu? “Minu silmades ei olnud enam seda sära, kui ma hommikul tööle läksin. Mul tekkis stress üle kaheksa aasta, isegi üheksa aastat ei ole mul olnud sellist tunnet, et ma pean tööle minema, aga nüüd viimased paar kuud tundsin, et ma olin õnnetu,” tõdeb ta.

Lahkumine toimus poolte kokkuleppel ning Anu sõnul ei olnud lood sugugi nii, et tal kästi asjad pakkida ja uksest välja astuda. “Päris nii see ei olnud tõesti. Minu jaoks on poolte kokkulepe see, et ma ei lahku sealt kibestunult ja me lähme lahku sõpradena. Ma lahkusin sealt poolte kokkuleppel.”

Küsimuse peale, kas lahkumise põhjus on kuidagi seotud Postimehe juhtkonna vahetumisega, vastab Anu konkreetselt: “Kindlasti on see üheks põhjuseks!”.

Anu usub, et sellisel moel nagu varem Elu24 enam ei jätka.