Paljastatud: Nele Dvorjaninovi imeilusate kiharate saladus

Paljastatud: Nele Dvorjaninovi imeilusate kiharate saladus

Terved ja tugevad kiharad kaunistavad igat naist ning õnnelikud on need, kellel on loomupoolest kadestamisväärselt paksud ja säravad juuksed. Tänapäeval on alati võimalus lasta endale ka juuksepikendused panna, ent seda ei saa võrrelda päris juustega! Pealegist tuleb pikendused ühel hetkel maha võtta, et ka oma juus saaks hingata ning kosuda. Fotograaf Ardo Kaljuvee kihlatu, 19aastane Nele Dvorjaninov on alati olnud pikkade juustega ja kui tema kauneid pilte vaadata, siis tekib küsimus, kuidas saavad ühel neiu nii ilusad juuksed olla? Mida ta küll nendega teeb ja kas tal on tõepoolest oma juuksed?

Terved ja tugevad kiharad kaunistavad igat naist ning õnnelikud on need, kellel on loomupoolest kadestamisväärselt paksud ja säravad juuksed. Tänapäeval on alati võimalus lasta endale ka juuksepikendused panna, ent seda ei saa võrrelda päris juustega! Pealegi tuleb pikendused ühel hetkel maha võtta, et ka oma juus saaks hingata ning kosuda.

Fotograaf Ardo Kaljuvee kihlatu, 19aastane Nele Dvorjaninov on alati olnud pikkade juustega ja kui tema kauneid pilte vaadata, siis tekib küsimus, kuidas saavad ühel neiu nii ilusad juuksed olla? Mida ta küll nendega teeb ja kas tal on tõepoolest oma juuksed?

Nele rääkis meile oma juuksehooldusrutiinist lähemalt ning jagas ka põneva ilunipi, mida ta oma juustega kord nädalas ette võtab!

Nele, kes võitis märtsi keskel Põhja-Rootsis toimunud iluduskonkursi “Miss Arctic Circle”, tunnistab, et kindlaid lemmikuid tal juuksehooldusvahendite osas ei ole. “Hetkel kasutan Sebastiani ning Placent Activ’i tooteid. Pesen oma juukseid tavaliselt üle päeva ning üritan fööni võimalikult harva kasutada,” tõdeb ta. 

Ammustest aegadest pärineb uskumus, et kui oma juukseid teatud kindlatel ajaperioodidel lõigata, kasvavad nii tugevamaks ja paksemaks. Ka Nele on sellega nõus. “Katsun oma juukselõikuse alati sättida kasvava kuu perioodiks, sest olen mitmetest allikatest lugenud, et siis muutuvad juuksed kohevamaks ja kasvavad kiiremini.”

Nele on enda jaoks avastanud huvitava ilunipi, mida ta oli hea meelega nõus ka Buduaari lugejatele jagama. “Mul on tegelikult isegi kaks nippi – alati pärast juuste pesemist panen otstesse kanepiseemneõli ja korra nädalas teen juustele leiva ja mee maski,” räägib Nele.

Huvitav, kas ta oleks nõus oma juuksed kunagi täiesti maha lõikama? “Kui ma 80aastaseks saan, siis juubeli puhul ehk. Aga see pole kindel. Võibolla oleksin nõus,” muigab Nele.

Vaata pilte Nele kaunitest kiharatest allpool olevast galeriist!

Karin Karu