PALJASTAV KAADER: NAPPIDES BIKIINIDES TEELE VIIRA näitas superfiguuri

Armastatud lauljatar Teele Viira on alati seiklushimuline olnud ning viimasel ajal on ta enamuse oma ajast sisustanud reisimisega ja lihtsalt niisama olemisega. Võib lausa väita, et 2016 aasta on Teele jaoks möödunud uute paikade avastamise rõõmus - peale seda, kui ta Ameerika Ühendriikidest tagasi Eestisse tuli, lahkus ta uuesti ning siis juba Kreekasse, ent täna puhkab lauljatar hoopis Itaalias.

Armastatud lauljatar Teele Viira on alati seiklushimuline olnud ning viimasel ajal on ta enamuse oma ajast sisustanud reisimise ja lihtsalt niisama olemisega. Võib lausa väita, et 2016. aasta on Teele jaoks möödunud uute paikade avastamise rõõmus – peale seda, kui ta Ameerika Ühendriikidest tagasi Eestisse tuli, lahkus ta uuesti ning siis juba Kreekasse, ent täna puhkab lauljatar hoopis Itaalias.

Eksootiline Itaalia sobib Teele iseloomuga kindlasti hästi ja tema Instagrami fotodelt on näha, et sealset puhkust naudib ta täiel rinnal. Kui Eestis ei ole kliima just kõige parem ja päikesepaistelisest ilmast võib üldjuhul vaid unistada, siis Itaalias tähendab suveperiood kestvat rannahooaega. 

Mõni aeg tagasi tegi Teele oma Instagrami kontole uue postituse, riputades üles seksika videoklipi, mis on loomulikult tehtud Itaalias. Teele näeb lausa vapustavalt hea välja.

Video on lisatud allpool!