PALJU ÕNNE! ANNI JA TOMI RAHULA perekonnas toimus eriline sündmus

Jalgpallikohtuniku ametit pidav Anni Rahula ning tema muusikust abikaasa Tomi Rahula said eelmise aasta 28. juunil imearmsa pisibeebi vanemateks ning abielus on nad tänaseks olnud juba peaaegu viis aastat - selle aasta 24. juunil tähistab paar oma viiendat pulma-aastapäeva.

Jalgpallikohtuniku ametit pidav Anni Rahula ning tema muusikust abikaasa Tomi Rahula said eelmise aasta 28. juunil imearmsa pisibeebi vanemateks ning abielus on nad tänaseks olnud juba peaaegu viis aastat – selle aasta 24. juunil tähistab paar oma viiendat pulma-aastapäeva.

Kuid Anni ja Tomi Rahula perekonnas on veel üks tähtis päev ja see on seotud just selle perioodiga, mil nende armastust täis suhe alguse sai. 

Anni postitas täna hommikul oma Instagrami kontole kauni foto, mille juurde lisas ta kommentaariks: “7 & counting… Never met a cooler-funnier-suchbadass-hardworking-loving person in my entire life… this Sir right here. Õnnestunud suhe pidi see olema, kui mees tunneb end naise kõrval sama hästi nagu üksi olles… Pildilt on näha, et Tomi tunneb küll midagi, aga tundub, et pigem külma. Sall kaela armas Hr. Abikaasa ja vapralt ning lõbusalt käsikäes edasi…”

Ehk siis seitse aastat armastust ja õnne täitus Annil ja Tomil just täna.

Postitust näed ka Anni Instagrami kontolt siin

Pildi autor: Liisa Pohlak