PALJU ÕNNE! INES KARU-SALO sai lapse!

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare'i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo ning tema abikaasa Martin Salo said esimest korda lapsevanemateks. Beebi nägi ilmavalgust laupäeval, 12. augustil.

Tuntud ettevõtja, rõivabrändi Kirivoo looja, kõhutantsukooli InesDance looja ning Mothercare’i kaupluste Baltikumi rajaja Ines Karu-Salo ning tema abikaasa Martin Salo said esimest korda lapsevanemateks. Beebi nägi ilmavalgust laupäeval, 12. augustil.

Ines teatas rõõmustavast uudisest läbi oma Facebooki konto, kuhu ta postitas kauni foto ning lisas juurde ingliskeelse kommentaari, mis eesti keeles kõlab järgmiselt: “Eile sündis meile kaunis väike printsess nimega Isabel. Meiega on kõik korras ja me oleme väga õnnelikud.”

Olympic Entertainment Groupi suuromaniku ja ärimehe Armin Karu ettevõtlik tütar Ines on viimastel aastatel oma elu Eesti ja Inglismaa vahet jaganud, ent nüüd on paar Eestisse paikseks jäänud, et beebile keskenduda.

Ines ütles Buduaarile varasemalt antud kommentaaris, et ettevalmistused beebi tulekuks möödusid rahulikult ning loomulikult on tegu väga oodatud uue ilmakodanikuga. 

Postitust näed ka Inese Facebooki lehel siin