PALJU ÕNNE: räppar Genka sai kolmandat korda isaks

PALJU ÕNNE: räppar Genka sai kolmandat korda isaks

Eesti esiräppar Genka ehk Henry Kõrvitsa ja tema abikaasa Maris Kõrvitsa pere suurenes 23. märtsil pisipoja võrra. Uhke isa teatas rõõmsast uudisest läbi sotsiaalmeedia, jagades fotot värske ilmakodaniku pisikesest käest.

Räppar teavitas eile kõiki oma fänne rõõmsast uudisest Instagrami vahendusel, kui avaldas foto pisibeebi käest ning kirjutas pildi juurde kommentaariks “Kolm.” Genka avaldas möödunud aastal Kroonikale antud intervjuus, et on alati kolme last soovinud – nüüd on see soov täitunud!

Ka Maris postitas toredast sündmusest Instagrami foto, mille juurde kirjutas järgmised read: “Olin siin täpselt 19a tagasi. Ettevalmistusel, saamaks tiitel: EMA. Koolituspäevad venisid, kuid 29.03.2000 ma selle eksami esmakordselt läbisin. Vahepeal käisin tõendit pikendamas. Oli 2010. …..siis 2016. Ma ei uskunud, et kunagi veel…isegi mitte unedes. Juhtub SEE. Tahaks rõõmust kisada. OH TAEVAS. 2019. Mul on nüüd NELI last! Mu tütar ja 3 poega.”

Paari peres kasvab veel kolm last: tütar Tuule Teele, poeg Karl Villem ja Marisel on eelmisest kooselust poeg Oscar Robin. Maris ja Henry abiellusid 10. juulil 2015. 

Palju õnne ka Buduaari poolt!

Sarnased artiklid