PANEB MÕTLEMA: MARILYN KERRO avaldas tõe oma elu kohta

Selgeltnägija Marilyn Kerro on kahtlemata Eesti üks võimsamaid nõidasid ning see, et ta Venemaa "Selgeltnägijate tuleproovi" ei võitnud, on tegelikult üsnagi kõrvaline asi, sest tõde saatest ilmselt ei selgunud. Marilyn elab oma tõe järgi ning aitab teisi nii nagu oskab ja jõuab.

Selgeltnägija Marilyn Kerro on kahtlemata Eesti üks võimsamaid nõidasid ning see, et ta Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovi” ei võitnud, on tegelikult üsnagi kõrvaline asi, sest tõde saatest ilmselt ei selgunud. Marilyn elab oma tõe järgi ning aitab teisi nii, nagu oskab ja jõuab.

Kuid mis on see tõde, mille järgi Marilyn oma elu seab ja mis on tema jaoks oluline? Kui palju kuulab ta näiteks seda, mida ümberringi teised inimesed räägivad ja mil määral on ta avalikkuse poolt mõjutatav? Teatud määral oleme me kõik mõjutatavad sellest, mis meid ümbritseb, ent mida tugevam isiksus, seda vähem ta ennast mõjutada laseb.

Marilyn teab oma tõde ja kuulab oma sisetunnet ning tema hiljutine Instagrami postitus kinnitab seda. Nimelt postitas ta oma sotsiaalmeediasse tsitaadi, mis kõlab järgnevalt: “Kõik, mida me kuuleme, on arvamus, mitte fakt. Kõik, mida me näeme, on perspektiiv, mitte tõde.”

Ehk siis ära võta kõike nii, nagu pealtnäha paistab. Ära võta inimeste ütlusi tõe pähe, kui sa ise tunned, et see pole nii. Ära usu kõike, mida sa näed.