PEAGI EMAKS SAAV Marilyn Kerro rääkis suu puhtaks

PEAGI EMAKS SAAV Marilyn Kerro rääkis suu puhtaks

Esiklast ootav selgeltnägija Marilyn Kerro avaldas Seitsmestele uudistele, et ei hakka lapse sündi ja tema arengut Instagramis või Facebookis piltpostitustega tähistama, nagu on kombeks paljudel tuntud emmedel. Ka Kerro ise ihkab rohkem privaatsust ning on õnnelik, kui tema toidukorvi poes üksipulgi ei analüüsitaks. 

“Mulle selline tähelepanu ausalt öeldes ei meeldi. Kui ma tahan enda vabal ajal minna poodi, siis ma eelistaksin kui saaksin privaatselt poes käia. Mitte, et kõik vaatavad mu toidukorvi, et mis ma nüüd ostsin. Seda tuleb väga tihti ette. Näiteks väikesed lapsed vaatavad ja siis sosistavad, et mida ma ostsin.

“Siis tulebki selline tunne nagu mul poleksi õigust käia poes ja endale näiteks tualettpaberit osta. Siis tekib küsimus, et kas ma lähen ja ostan või ma lasen kellelgi seda enda eest teha. Praegu on siiski juba rahulikum. Võibolla see esimene hullustus on möödas ja mina olen selle üle ainult õnnelik,” sõnas Kerro intervjuus. 

“See on nii privaatne ja isiklik ja ma arvan, et see peakski pereringi jääma. Tema ei ole osa sellest. Tema on eraldiseisev teine inimene ja ma üritan teha võimalikult palju selleks, et tema jääks kõigest sellest võimalikult palju kõrvale. Privaatsus ennekõike,” rääkis Eesti kuulsaim nõid oma tulevase lapse kohta. 

Sarnased artiklid