PEAGI SÜNNITAV MALLUKAS kardab, et tal on surmahaigus

PEAGI SÜNNITAV MALLUKAS kardab, et tal on surmahaigus

Eesti üheks kõige skandaalseimaks blogijaks peetav Mallukas saab peagi teist korda emaks ning viimastel nädalatel on ta oma blogisse teinud mitmeid sissekandeid sünnitamise teemal. Nimelt tunnistab Mallukas, et ta kardab kohutavalt sünnitama minekut ning ühes postituses tõdes naine isegi, et tema jaoks on see lausa surm.

Eesti üheks kõige skandaalseimaks blogijaks peetav Mallukas saab peagi teist korda emaks ning viimastel nädalatel on ta oma blogisse teinud mitmeid sissekandeid sünnitamise teemal. Nimelt tunnistab Mallukas, et ta kardab kohutavalt sünnitamaminekut ning ühes postituses tõdes naine isegi, et tema jaoks on see lausa surm.

Eelmisel nädalavahetusel käis Mallukas koos oma abikaasa ja lapsega spaas puhkamas, mis paraku lõppes tema jaoks üsnagi õnnetult. Üksainus öö, mis spaahotellis veedeti, kujunes lausa õudusunenäoks. “Ärkasin kell 2 öösel selle peale, et mul olid külmakrambid. Ma mõtlen nagu konkreetselt ma värisesin ja olin üle terve keha krampides, kuni Kardo mind üleni kaissu võttis ja sooja andis. Siis ka värisesin vist pool tundi edasi. Siis jäin vist korraks magama, ärkasin selle peale, et mul oli nii palav, et ma lamasin oma higiloigus. Proovisin ümber keerata – külmakrambid,” kirjutab ta ja lisab, “need olid nii intensiivsed, et ajasid lausa südame pahaks ja Lemps hakkas sees möllama ja rabelema, ju siis tal ka mugav ei olnud. Mul sees lihtsalt kõik mulises ja korises ja ma ei saanud isegi aru, kas ma olen üleval või magan, sest mul oli unes sama sitt olla ja ma kaalusin terve aja, et kas ma peaks endale kiirabi kutsuma, enne kui ma maha suren,” kirjeldab Mallukas oma öist draamat.

Hommikuks olukord paremaks ei läinud ja ämmaemanda nõuandeliinilt sai ta vastuse, et see on raseduse puhul tavaline nähtus. “Hommikuks ei olnud asi parem. Kõige haigem selle juures on see, et mu lihased valutavad, mu liigesed teevad haiget, mu süda on paha, null isu, külm on, aga – mul pole palavikku. Ma ei saa aru, kuidas see võimalik on? Never pole sellist asja enne olnud. Helistasin ämmaemandate nõuandmisliinile, kus soovitati lihtsalt puhata, et see olla lihtsalt rasedus. Päriselt ka või?! Issand jumal, ma isegi kõhugrippi põdedes olin rohkem elus. Mul on lihtsalt selline tunne, et mul on mingi surmahaigus.”

Loe Malluka täispikka blogipostitust siin